Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 1. júla 2014

Prvý dojem, keď sme prišli, bol, že hotel je veľmi tichý a luxusný. Exotické rastliny sú tak dobre udržiavané a miesto je naozaj čisté a veľkolepé. Ubytovali sme sa 26. júna 2014, vďaka nižšej sezóne sme dostali lepšiu vilu. Vila bola obrovská, čistá a nová, mali sme vlastnú súkromnú záhradu. Všetci zamestnanci sú veľmi priateľskí a nápomocní. Bird, zamestnanec v klube aktivít ponúkol môjmu staršiemu synovi 2 lekcie thajského boxu (čo nebolo plánované). Kim na recepcii nám veľmi pomohol, môjmu manželovi padol mobil do mora a poškodil sa. Kim nám doniesol vrecko na zips s ryžou, na osušenie mobilu. V klube aktivít je zoo, kde sa dá maznať so zvieratami, po okolí si voľne vykračujú kohúty, sliepky a kuriatka, dokonca tam majú aj tucet zajacov! Moji synovia boli veľmi nadšení, že videli zajace! Bolo to ako raj a boli sme tak smutní, keď sme museli odísť. Ale budúci rok v lete tam plánujeme ísť znova! Milujeme tento hotel, je perfektný!

1  Poďakujte používateľovi Daphnecheung0108.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com.tw. Zobraziť originál
Recenzované: 25. marca 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: marec 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Regina Oster, General Manager v zariadení Santiburi Koh Samui.Zodpovedané: 26. marca 2020

Recenzované: 19. marca 2020

Dátum pobytu: marec 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Regina Oster, General Manager v zariadení Santiburi Koh Samui.Zodpovedané: 21. marca 2020

Recenzované: 15. marca 2020

Recenzované: 5. marca 2020

Dátum pobytu: február 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Regina Oster, General Manager v zariadení Santiburi Koh Samui.Zodpovedané: 6. marca 2020