“Orange Cafe”

Rezervujte si stôl
ut 7. 7.
20:00
Na pozícii č. 6 spomedzi 30 Reštaurácie v Playa de Fanabe
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Raňajky, Rezervácie
Zrecenzované: 29. marca 2018

Navštívili sme tento podnik na odporúčanie našej známej, ktorá žije na Tenerife už dlhšie. Velmi príjemné prostredie, s nádychom Česko - Slovenskej atmosféry. Jedlá sme síce neochutnali, ale pivo a koktaily majú výborné. Odporúčam navštíviť.

Dátum návštevy: september 2017
Recenzia získaná v spolupráci s touto reštauráciou
Poďakujte používateľovi romulus65.

Zrecenzované: 10. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Vynikajúca kuchyňa, pochutnáte si na všetkom, Kuchár je odborník a veľmi príjemný, obsluha je rýchla a tiež veľmi príjemná len škoda že niesu bližšie. Odporúčam všetkými 10 prstami .

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi MilanK856.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Orange C, Propietario v zariadení Orange Cafe.Zodpovedané: 27. augusta 2017

Děkujeme za pěknou recenzi. S pozdravem Orange Cafe

Zrecenzované: 27. októbra 2016

Túto reštauráciu sme navštívil na doporučenie,varia tam veľmi dobre a dokonca tam robia slovenské aj české jedlá je tam príjemná obsluha

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi adurkacova.
Zrecenzované: 31. októbra 2015 cez mobilné zariadenie

Vynikající zauzená ryba, krevety v cesnekové omáčce a nakládané ančovičky s česnekem...a to nemluvě o plzni za velmi dobrou cenu :-)

Dátum návštevy: október 2015
Poďakujte používateľovi Metelka.
Zrecenzované: 8. augusta 2015

Vynikajici kuchyne jak jiz pise mnoho lidi predemnou. Velmi pratelska obsluha, vyborne pivo. Pokud budete nekde v okoli, urcite se zastavte na pivko a nejakou mnamku. Z peti hvezdicek davam devet!!!

Dátum návštevy: august 2015
Poďakujte používateľovi pet692015.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Orange Cafe, si pozreli aj

Playa de Fanabe, Costa Adeje
Playa de Fanabe, Costa Adeje

Navštívili ste Orange Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!