Nové Zámky

“Super”

Noodle Wok Soup Sushi
Na pozícii č. 5 spomedzi 15 Reštaurácie v Nových Zámkoch
Opis: Mala rodinna restauracia v ktorej dostanete vzdy cerstve a chutne jedlo pripravene na woku.Restauracia je ladena v modernom industrialnom style, kam sa radi budete vraciat.

Odporuucam, velmi dobre.
Zatial najlepsia azijska, ktoru som navstivil na Sk. Vyborna tom yum. Pridem aj na buduce

Poďakujte používateľovi lukasoravec.

Zrecenzované: 17. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Ešte nikde som nejedla lepšie Pad thai alebo Miso polievku a Avokadove sushi ❤️ chodíme sem s priateľom už niekoľko rokov a ani nikde v BA som nejedla lepšie rezance. Odporúčam aj keď občas pomalšia obsluha ale stojí za to počkať

Poďakujte používateľovi alexka251.
Zrecenzované: 14. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Najnormálnejšia ázijská kuchyňa v Nových Zámkoch,najrealnejšie chute ale musia sa snažiť a ďalej napredovať!!!

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi nkrk.
Zrecenzované: 7. decembra 2018

Príjemná reštaurácia, Jarné rolky si dáme vždy, sushi je niekedy dobré a niekedy priemerné. Kuchyňa bola pomalšia aj keď nebolo veľa ľudí čo nám ale neprekážalo, obsluha je príjemná,

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Rodi737.
Zrecenzované: 21. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

suché neochutene rezance s mrazenou gumovou zeleninou a 4 neopecene krevety. Dost velke sklamanie...

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Safari243289.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Noodle Wok Soup Sushi, si pozreli aj

Dvory nad Zitavou, Nitriansky kraj

Nové Zámky, Nitriansky kraj

Navštívili ste Noodle Wok Soup Sushi? Podeľte sa o svoje zážitky!