“Milá obsluha, ale jedlo veľké sklamanie. ”

Castello Restaurant
Na pozícii č. 4 spomedzi 8 Reštaurácie v Rožňave
Zrecenzované: 25. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme vybrali na základe predchádzajúcich recenzii. Pozitívne hodnotím len milú obsluhu a prijemné čisté prostredie. Sobotnajší obed ma sklamal a nahneval. Vývar bol priemerný a cestovina typu malé špirály mi tam nepasuje. Bravčová panenka katastrofa... Suchá, vysušená, blanitá, nič tak zlé som nejedla. Čo ma nahnevalo, obsluha odniesla tanier bez toho, aby ju zaujímalo prečo jedlo ostalo na taneri. Alebo to bolo očividne a jednoducho sa hanbili opýtať sa na spokojnosť s ich kuchyňou. Ďakujem.

Poďakujte používateľovi MariaKavRab.

Zrecenzované: 25. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborná poloha, priamo na námestí, chutné jedlo, milá obsluha, dobré víno.. A veľmi pekné prostredie. Odporúčam :)

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi radoslavag23.
Zrecenzované: 27. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hore na poschodí reštaurácia, dole bar aj s možnosťou si zahrať bowling. Veľký výber jedla, nápojov, super hra a možnosť aj pre fajčiarov si posedieť, lebo v dolnej časti Castella je fajčiarska časť. Personál pozorný, všímajú si, či ste spokojný so všetkým.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Renki T.
Zrecenzované: 20. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Mozem po viacerych skusenostiach odporucit. Dnes polievka asi z tekvice a mrkvy plus biela fazulka mliecna vynornej chuti, akurat tvrda faxula vnutri zrejme nedovarena, druhe jedlo steak s vajickom a opekanymi zemiakmi plus ryza velmi dobre. Odporucam...

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi caspertino77.
Zrecenzované: 3. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Na obed sme sa sem vybrali na odporucanie domaceho. Dali sme si pizzu so syrovym okrajom a burger.
Burger bol dobry, neurazil ale ani neprekvapil.
Pizza stala za to.
Pripravte sa na to, ze hladni neodidete. Obsluha mila.
Odporucame urcite

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi borkol2016.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Castello Restaurant, si pozreli aj

Rožňava, Košický kraj

Navštívili ste Castello Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!