Najnižšie ceny vášho pobytu
Zabezpečte si najnižšiu cenu z týchto portálov
Booking.com
Agoda.com104 USD
Tripadvisor104 USD
ZenHotels.com
StayForLong
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 20. júna 2016

Vsetko bolo uplne bezchybne. Starostlivost majitelky je vidno v kazdom detaile, clovek nenajde vec, ktoru by chcel zmenit. Wellnes apartman s virivkou a saunou nema chybu. Nadherne vonava postelna bielizen a celkova cistota zarucila dokonaly oddych aj spanok. Ranajky a servis vynikajuci. Dufam, ze sa sem raz vratime:) Vrelo odporucam!

Dátum pobytu: jún 2016
1  Poďakujte používateľovi veronikafreundova.
Recenzované: 6. augusta 2015

Boli sme tu len krátko, ale tento malý penzión sme si obľúbili. Bývali sme v záhradnom apartmáne s dvoma oddelenými izbami. V jednej sme všetci spávali a v druhej pozerali telku a pod. Pre nás to bola výhoda. I v horúčavách tam bolo príjemne chladno. Čisto a útulne. Krkolomne bolo parkovanie vo svahu. Ale celé Blansko je postavené viac menej na kopcoch. To my, ľudia z rovín máme z toho trocha viac adrenalínu. Jediné mínus boli komáre. Mali sme však nadobku do zásuvky, takže sme mali v noci kľud. Strava bola výborná, typicky domáca kuchyňa. Napr. malinová marmelada, zemiak. placky alebo čerstvo stacaný med. Ako si rozmaznať hostí teda vedia. Odporúčam tento penzión, či už rodinám alebo párom. Rechovci vedia, čo robia!

Tip na izbu: Záhradný apartmán by sme určite opäť volili. Ale napr. izby v podkroví, pod strechou v horúčavách asi nie.
Dátum pobytu: august 2015
Poďakujte používateľovi MiroSvorc.