“Vynikajuca vecera”
Recenzia Konoba Vesela

Konoba Vesela
Na pozícii č. 1 spomedzi 21 Reštaurácie v Pirovac

Velmi mla obsluha. Vynikajuca rybia polievka. Dali sme si tuniaka aj kuracie aj raznici. Vsetko vynikajuce. Tuniaka trafil kuchar neskutocne.

Poďakujte používateľovi JozefK281.

Zrecenzované: 17. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Výborná obsluha , slečna bola veľmi zlatá a príjemná. Jedlo vynikajúce, pivko výborné. Dali sme si spaghetti s morskými plodmi. Super, snáď sa ešte podarí sa sem vrátiť :)

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi luci_fer4.
Zrecenzované: 16. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné miesto, vynikajúce jedlo. Dobrá obsluha a prijateľné ceny. Domáce špeciality, rád sa sem vrátim.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi 436michalj.
Zrecenzované: 21. augusta 2018

vynikajúce rybie špeciality, čerstvé ryby, príjemná obsluha, najlepšia rybacia polievka v širokom ďalekom okolí

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi MiroslavF80.
Zrecenzované: 29. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme navštívili na základe recenzií a boli sme spokojní . Jedlo výborná , obsluha fajn , prostredie bolo take malebné všade okolo kvety pekne malé námestie alebo pešia zóna neviem presne . Cítili sme sa tu dobre a výborne sme sa najedli ( svinskji kotlety )

Dátum návštevy: jún 2016
Poďakujte používateľovi monikalassakova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Konoba Vesela, si pozreli aj

Vodice, Šibenicko-kninská župa
Jezera, Šibenicko-kninská župa

Tisno, Šibenicko-kninská župa

Pirovac, Šibenicko-kninská župa

Navštívili ste Konoba Vesela? Podeľte sa o svoje zážitky!