Recenzované: 3. júla 2017

Tento hotel som navštívila už niekoľkokrát a od mojich prvých pobytov z pred viac ako dvadsiatich rokov sa celý vynovil. Bol komplexne zmodernizovaný, izby postupne prešli rekonštrukciou. Momentálne poskytuje svojim hosťom plný komfort. Najväčším plusom je vystavanie wellnessu priamo v areále hotela. Ústretovosť personálu je len samozrejmosťou.

Dátum pobytu: august 2016
1  Poďakujte používateľovi Magdalénka S.
Recenzované: 17. mája 2017

Vrelo odporúčam predĺžený víkend v Bardejovských kúpeľoch.Je tu nádherne a skutočne zresetujete ! Pobyt s názvom Relax vital nemal chybu.Ubytovanie v "OZÓNE" strava v reštaurácii Napoleon ......výbornéééé!!! 8 procedúr v balíku, no pohodička. Ďakujem Relaxu za načerpanie síl

Dátum pobytu: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi menka2015.
Recenzované: 6. novembra 2016

Ak si chcete oddýchnuť za fajn ceny s nádychom "východniarskej" dobrosrdečnosti, v krásnom prostredí s možnosťou ľahkých túr, prechádzok, bicyklovanie a k tomu pridáme vynikajúcu saunu, wellness - ústretový personál, ochotný pomôcť v každej situácii. Odporúčam. 5 km je vzdialené historické mesto BARDEJOV, kde odporúčam na námestí - reštauráciu Roland. (vynikajúce jedlo, pohyb hostí bol evidentný, zaručená čerstvosť :). Ak by ste si chceli urobiť pestrý deň s výkladom - odporúčam obrátiť sa na TIK v centre mesta.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi Martinka_Pia.
Recenzované: 18. októbra 2016

Bola som ubytovania v hoteli Ozon, ubytovanie veľmi dobre, čisté. Každý deň boli izby upratované a menené uteráky a osuský. V hoteli sa nachádza welnes, služby sú na veľmi dobrej úrovni. Stravovanie bolo veľmi dobre. Prístup personálu bol vysoko profesionálny.

Dátum pobytu: apríl 2016
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi AlenaM464.
Recenzované: 13. septembra 2016

Vynikajúci welness. S VIP CARD je vstup pre dvoch vrátane saunového sveta 15 eur. Všetko je veľmi čisté, v šatni je dostupná odstredivka na plavky, čo je fakt výborný nápad. Personál je veľmi milý a ochotný. Pri bazéne je bar s nápojmi, pochutinami a zmrzlinou. Welness tvoria 2 vnútorné bazény väčší s teplotou 31,5 stupňa, kde sú trysky a fontánka. Vedľajší oddychový bazén mal teplotu 33,5 stupnov boli v nom ležadlá s perličkovými tryskami a miesta na sedenie takisto s rôznymi tryskami. Vedľa bol detský malý bazénik. Vonku bolo veľké detské ihrisko tvorené drevenou preliezačkou, na ktorej sa dali vykonávať rôzne aktivity. Ležadlá na opalovanie a sprcha. Hned pri východe z budovy boli dve vírivky 36 a 38 stupňová. Menší príjemný welness, nám sa veľmi páčilo.

Dátum pobytu: september 2016
2  Poďakujte používateľovi MissisBE.