Kúpeľná liečba

Recenzované: 12. júna 2017
kvetoslavam
Trenčín, Slovensko

Recenzované: 27. júla 2017

V mesiaci máj sme absolvovali kúpeľnú liečbu v kúpeľnom zariadení Družba Bardejovské kúpele.Teda išlo o štandardnú kúpeľnú liečbu v uvedenom zariadení, s ktorou sme boli celkove spokojní. Ja sa však chcem podeliť s dojmami, ktoré vo mne zanechal pobyt v celých kúpeľoch. Bol som ta v minulosti veľmi dávno a preto som bol veľmi zvedavý, ako vyzerajú kúpele teraz. Sú pekné a naše, bola tam čistota a upravené vonkajšie priestory - parky vrátane ich zelene (stromy, kríky trávniky, ruže), cesty, chodníčky a iné. Skratka pekný pohľad na na to, ako sa kúpele o ich vzhľad starajú. Je tam vidieť, že sa aj niektoré objekty opravujú, ale je tam aj niekoľko takých, ktoré potrebujú opravu ako soľ, aby nekazili dobrý dojem z kúpeľov. Napríklad kúpeľná dvorana, ktorá je funkčná a radi sme tam chodili na pitné kúry, za asistencie veľmi prívetivého a ochotného personálu. Potreboval by však rozsiahlu rekonštrukciu. Mali sme dosť času si kúpele pozrieť aj zo všetkých možných pozícii. Sú v prekrásnom obkolesení lesov s množstvom liečivých prameňov (asi osem, ak sa nemýlim) a s množstvom historických faktov, o ktorých chcem napísať samostatnú recenziu. Historické fakty sú veľkou zaujímavosťou týchto kúpeľov a dávajú im obrovskú atraktívnosť.Bola to dobrá voľba navštíviť ich lebo sme tam zažili jeden pekný pobyt, ktorý sme si krásne užili. A to kúpeľnú liečbu, nezabudnuteľné pitné kúry, kávičkovanie na dobrej káve, perfektná zmrzlina, veľmi dobré kúpeľné oblátky a fascinujúce prechádzky a túry do okolitých lesov, čo sme stihli popri kúpeľných procedúrach.

Dátum zážitku: máj 2017
3  Poďakujte používateľovi Filip48.
Recenzované: 12. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Prvé dojmy z kúpeľov boli super. Krásne počasie, všade kľud, ticho, ľudia sa nikde neponáhľali iba tak ku liečivým prameňom. Oáza pokoja, takto na mňa pôsobilo prostredie. Nemohli sme zohnať ubytovanie no nakoniec sa podarilo a musím povedať, že sme boli spokojní. Poskromné, ale čisté a útulné. Dokonca s kaplnkou v budove kde sa vykonávajú zrejme omše. Parkovanie rovno pod oknami pre ubytovaných v cene aj s raňajkami.

Dátum zážitku: jún 2017
Poďakujte používateľovi kvetoslavam.
Recenzované: 18. mája 2017

Absolvovali sme predlžený víkendový pobyt Relax vital v týchto nádherných kúpeľoch. Vrele doporučujeme . Výborná strava / švédske stoly raňajky aj večere , bohatý výber jedál /procedúry na odbornej úrovni / celkom 8 jedna osoba/čistota, kľud.Naozaj je to Relax vital !

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi menka2015.
Recenzované: 11. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Vrelo odporucam, zrekonstruovany hotel, vyborna kuchyna, cistota, prepojovacie chodby. Za malo penazi vela muziky

Dátum zážitku: október 2016
1  Poďakujte používateľovi rastislavlesko.
Recenzované: 12. septembra 2016

Jedny z najstarších kúpeľov na Slovensku to ponúkajú celkom dosť. My sme sa vybrali do kúpeľov pešo z centra Bardejova.Nie je to ďaleko cca 5 km, ale z toho 1,5 km idete po hlavnej ceste oproti autám. Nechápem prečo už dávno nevybudovalo mesto chodník, ktorý ho spája s kúpeľmi mimo hlavnej cesty. Preto odporúčam ísť radšej autom, alebo mestskými spojmi, ktorých chodí dosť. Kúpele sú udržiavané, prekvapí bohatá ponuka až ôsmich liečivých prameňov, z každého môžte ochutnať. V hoteli Alžbeta si môžte pozrieť aj apartmán cisárovnej Sissi, ktorá kúpele navštívila v roku 1985. V areáli kúpeľov je umiestnený aj skanzen ľudovej architektúry, ktorý stojí za návštevu.

Dátum zážitku: júl 2016
Poďakujte používateľovi peter K.