Recenzované: 16. novembra 2017

Pobyt na 3 noci...tak poďme pekne od prvého dňa...
Naozaj krásne prostredie hotela, pekné veľké izby, v rámci pobytu sme mali buď výber 3-chodové menu alebo pri plnej kapacite bufetové stoly.
Po checkine a vybalení sme navštívili wellness...naozaj super, bazén, sauny, oddych...a skoro nikto tam nebol.
Raňajky - bufet - všetko ok pravidelne dopĺňané.
Večera - chutné.
Wellness - keď je málo ľudí je to super, inak je to nie o oddychu. Vadilo mi, že tam mali nejaké deti plavecký výcvik, nebolo ich tam síce veľa ale aj tak rušivý moment. To bolo tak jedine mínus.
Personál ochotný.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi PeterR6214.
Recenzované: 3. apríla 2017

Prvá náśteva tohoto hotela. Doporučujem, krásne prostredie, veľké izby, čisto, výborná strava, welnes na úrovni - bazén sauny... . Určite sa sem ešte vrátim. Dobrá dostupnosť do centra mesta - autobus + metro

Dátum pobytu: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi Nitra71.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia stacio, Vezető v zariadení Budapest Airport Hotel Stacio Wellness & Conference.Zodpovedané: 13. apríla 2017

Dear Patrik M,
Let me thank you for your short, but very kind post on Tripadvisor recommending Budapest Airport Hotel Stacio to other travellers. It was my pleasure to read that you had an enjoyable hotel experience with us. Your commending words are much appreciated. We look forward to welcome you back in the near future.

Recenzované: 3. decembra 2016

Do hotela sme sa vrátili aj druhý krat nakolko sme boli velmi spokoný so službami aj s jedlon. Izby su pekné všeko čiste a personál velmi uslužný mali sme pol penziu výber z jedal velmi dobrý stále si bolo z čoho vybrat: boli sme tam v čase adventu a po cely den bol pripravený punč

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi ada2803.
Recenzované: 12. septembra 2016

boli sme na predĺženom víkende. Hotel má výbornú kuchyňu , personál je slušný , ochotný ,bez problémov komunikuje v AJ , čistý . Poskytuje v cene WIFI, parkovanie , fitness, saunu, bazén. Je v kľudnej časti cca 10 km od centra mesta autom je to úplná pohoda.

Tip na izbu: lepšie je prvé poschodie
Dátum pobytu: september 2016
1  Poďakujte používateľovi milan522.
Recenzované: 26. júla 2016

Na tento pobyt sme sa vybrali vrámci akcie zo zľavového portálu a veru sme neoľutovali. Síce sme trochu poblúdili, kým sme sa tam dostali, ale stálo to zato.
Hotel je rozdelený na dve časti, v prvej je recepcia, bar a reštaurácia a v druhej izby a wellnes. Wellnes síce pozostáva len z jedného bazéna, vírivky a asi 3 či 4 sáun, ale nám to stačilo. Izby sú naozaj krásne, čisté, takisto aj celý areál hotela. Na izbách sme mali každý deň čisté uteráky a doplnenú kvalitnú kozmetiku (šampón, sprchový gél, mydlo, krém).
Personál bol veľmi milý, keďže ja ovládam maďarčinu, nemali sme žiadny problém s dorozumievaním. Hotel je situovaný dosť ďaleko od centra Budapešti, nočný život na okolí nečakajte, ale hneď vedľa hotela bola benzínka a dva obchody, takže v podstate všetko dôležité bolo po ruke.
V cene pobytu sme mali raňajky vo forme švédskych stolov, jedlo bolo chutné, výdatné. Na večeru sme si mohli objednávať z jedálneho lístka z 10% zľavou. Prvý večer sme si dopriali kačku aj s pečienkou, to bola ale z našej strany chyba. Naozaj to nebolo vôbec chutne pripravené. Okrem kačky bolo ale všetko ok.
V hotely neboli žiadne obchodíky so suvenírmi, ale myslím, že to je úplne zanedbateľný detail.
Celkovo sa nám pobyt veľmi páčil a môžem len odporúčať.

Dátum pobytu: december 2015
Poďakujte používateľovi VeronikaB1294.