Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 12. júla 2017

V Rozálke sme mali víkendové firemné stretnutie, tešili sme sa na to, no dopadlo to hrozne. Katastrofálny prístup, neochotná a nekompetentná obsluha, vysoké ceny a podpriemerná kvalita jedál a nápojov. Po našich sťažnostiach manažérka hotela skonštatovala, že čo už, takto to u nich chodí. Takýto prístup k zákazníkom patrí do 90tych rokov minulého storočia (tak ako aj majiteľ tohto "hotela" Ivan L.) Absolútne neodporúčam.

Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi Excursion720202.
Recenzované: 12. októbra 2016

Boli sme spokojní, páčil sa nám prístup personálu, boli ochotní. V reštaurácii sme sa dobre najedli :) Jazda na koni bol pre decká zážitok. Nedali sme na recenzie a vyplatilo sa! 100 ľudí - 100 chuti :)

Dátum pobytu: august 2016
1  Poďakujte používateľovi jolana188.
Recenzované: 12. októbra 2015

Nenechali sme sa zmiasť recenziami iných ľudí, ako sa hovorí "sto ľudí, sto chutí". Nám osobne sa pobyt páčil. Milí úslužný personál. Slečna na recepcii veľmi ochotná, vysvetlila nám všetko na čo sme sa pýtali. Jedlo bolo výborné, sladké popoludnie bolo vynikajúce - v cene pobytu sme mali káva plus zákusok- namiesto kávy sme si smeli dať čaj al. horúcu čokoládu, nebol s tým problém. Večera bola vynikajúca tak isto. Čašník veľmi ochotný, milý a usmievavý. Na meníčku sme mali ryža a černohorský rezeň, kuchár sa spýtal či nechceme radšej smotanový šalát zo zemiakov. Veľká spokojnosť čo sa týkalo služieb.

Dátum pobytu: október 2015
Poďakujte používateľovi Petushka.
Recenzované: 6. septembra 2015

V penzione sme stravili tri noci.Ubytovanie bolo dostacujuce,izba bola cista a dostatocne priestranna aj s detskou postielkou. Avsak hluk z vedlajsich izieb bol dost rusivy a hlavne ak cestujete s dietatom. V restauracii sa velmi nepredviedli, ranajky podpriemerne a jedla z a-la-carte nestoja za zmienku.
Mini zoo prijemne spestrenie ale celkovo detske ihrisko nie je velmi bezpecne pre male deti (hlavne trampolina kde chyba prekrytie strun).
Aspon ze prostredie penzionu je pekne.

Dátum pobytu: august 2015
Poďakujte používateľovi Katarina M.
Recenzované: 17. novembra 2014

V hoteli sme strávili dve noci. Prostredie veľmi pekné, izby a čisté, veľkosťou priemer. Na trojhviezdičkový hotel(sami sa tak nazývajú - tu je napísané penzión) mi však chýbal fén na vlasy, rozšírená kozmetika v kúpelní aspoň o šampón. Raňajky dosť fádne, ale aspoň poctivo doplňovali. Ale v podstate nič zásadné sa vytknúť nedá. Akurát z chodby je dosť hluk. Inak fajn.

Tip na izbu: Všetky izby vyzerajú rovnako ;)
Dátum pobytu: november 2014
Poďakujte používateľovi AlenaPP.