“Chutny obed”

Pezinsky Pres
Na pozícii č. 3 spomedzi 32 Reštaurácie v Pezinku
Kuchyňa: Európske
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Odporucam. Chutne vsetko co sme si objednali. Vyzvihnem hubovu polievku ta bola skvela. Casnik mily, rychly. Ceny primerane.

Poďakujte používateľovi JurajV77.

Zrecenzované: 16. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa po Behu Pezinkom v počte 8 ludi. Všetci sme boli spokojní a veľmi nám chutilo. Milá obsluha ochotná poradiť, platba kartou, široká ponuka jedál ... kľudne si choďte pochutnať.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi hanej13.
Zrecenzované: 18. januára 2017

Pekné prostredie, kvalitná obsluha a po čase zase dobré jedlo. Odporúčam panenku a veľmi dobrý tatarák.

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi Danusa63.
Zrecenzované: 16. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Pekne prostredie, krasna pivnica, dobre jedlo, vynikajuca cesnaková polievka, mila obsluha a fajn ceny :-)

Dátum návštevy: január 2017
Poďakujte používateľovi MichaelaM1793.
Zrecenzované: 15. novembra 2016

Chutné jedlá, najviac mi chutia "panvičky", ale aj ostatné sú veľmi dobré. Zariadenie je veľmi domácke a obsluha milá.

Dátum návštevy: december 2015
Poďakujte používateľovi petrassss.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pezinsky Pres, si pozreli aj

Pezinok, Bratislavský kraj
Slovenský Grob, Bratislavský kraj

Navštívili ste Pezinsky Pres? Podeľte sa o svoje zážitky!