Recenzované: 1. septembra 2017

Hotel je roztahany, posledny bar je od plaze dost daleko. Na okoli nie je nic. V bazenoch je slana voda, za plazove uteraky sa plati. Lehatok dostatok. Treba repelend, aj ked to nebolo take strasne ako sme ocakavali,nakolko v blizkosti arealu su mociare. Polovica ubytovanych su Slovaci, zvysok Francuzi,Poliaci, Rusi. Vecerne animacie su slabe.

Tip na izbu: vsetky izby su rovnake
Dátum pobytu: august 2017
3  Poďakujte používateľovi erika d.
Recenzované: 20. augusta 2017

Keď čítam niektoré recenzie, mám pocit, že som bol v úplne inom hoteli ☺. Naša dovolenka v Kalogria Beach Hotel bola úžasná.
Ubytovanie: Bývali sme v časti Boutique, čo odporúčam, pretože tu nám bol k dispozícii vlastný bazén a bar a nedoliehal tu hluk z hlavnej časti hotela. Izby boli síce menšie, ale zrekonštruované, pekne zariadené, upratované boli každý deň. Každý deň čisté uteráky boli samozrejmosťou. Izby sú klimatizované, klimatizácia mala niekoľko stupňov výkonu, čo sme ocenili najmä v noci. Dvere na balkón sú vybavené zasúvacou sieťkou. Bol nám tiež bezplatné poskytnutý elektrický odpudzovač komárov s dvomi náplňami, čo v pohode stačilo na náš 8 dňový pobyt.
Pláž: Fantastická, krásna, a to sme už niečo precestovali ! More čisté s naozaj pozvoľným vstupom do mora. Piesok jemný, žltý. Slnečníkov a lehátok dostatok, vždy ich bolo dosť voľných a boli zdarma. Za osušky sa platilo 7€ na pobyt/kus, čo odporúčam, pretože si ich môžete meniť za čisté aj niekoľko krát za deň. Dva prvé dni pobytu sme mali aj väčšie vlny, čo bola paráda a poriadne sme si ich užili. Po pláži chodili predajcovia bižutérie, okuliarov a klobúkov, ale neboli otrávení, naopak, boli zlatí .
Strava: Výborná a pestrá. Vždy sa dalo vybrať, na čo mal človek chuť. Morských špecialít síce nebolo veľa v ponuke, čo nám ale nevadilo, pretože sme si nechceli uhnať črevné ťažkosti. Nápojov bolo v ponuke neúrekom počas celého dňa. Zvlášť chcem vyzdvihnúť obsluhu v jedálni - tanier nám zmizol zo stola len čo sme dojedli, všetko čisté a jedlo neustále dopĺňané.
Animátori: medzinárodný tím, niekoľko slovákov, všetci veľmi milí, na ich vystúpeniach sme sa bavili. Ďakujeme .
Doplňujúce informácie: Varovali nás pred komármi a to najmä od 20:00 do 22:00, ale stačilo sa nastrieľať repelentom a bol pokoj. Na dverách na balkón majte určite stále zatiahnuť úplne sieťku, aby ste sa nerušene vyspali, tak ako my. Sladké nápoje na pláži a pri baroch logicky priťahujú hmyz - dajte si preto pozor čo pijete.
Celkové hodnotenie: Úžasná dovolenka. Keby sme nechceli spoznať aj iné destinácie, určite by sme sa sem vrátili.

Dátum pobytu: júl 2017
8  Poďakujte používateľovi Meander727484.
Recenzované: 16. augusta 2017

Vzhľadom na predošlé dovolenky absolvované s inými cestovnými kanceláriami, dosť veľké sklamanie. Ubytovanie v časti Kalogria Boutique je síce pekné, avšak na izbách je strašné teplo a treba mať neustále pustenú klimatizáciu - aj počas noci, tá je neskutočne hlučná a teda vyspať sa tam dobre je vcelku umenie. V areáli hotela strašné veľké množstvo včiel a ôs, večer komáre aj napriek natieraniu sa repelentom. Teda o nejakej pohodovej dovolenke sa hovoriť nedá - zabudnite na popíjanie pri bazéne či na pláži, neustále vás budú atakovať osy a tých je tam teda požehnane. Stravovanie sme teda očakávali slabšie v porovnaní s Tureckom, avšak čistota v reštaurácii úplný des - špinavé poháre a príbory, obité šálky a misky, výber jedál zodpovedajúci úrovni 3* hotela .... služby delegátky otrasné, animácie v porovnaní s inými CK takisto nič moc. Pri bazéne dosť veľa miestnych, sem tam problém nájsť voľné lehátko, najmä v prípade ak je rozbúrené more. More je pekné, vhodné pre deti, aj keď my sme tam zažili medúzy. Vodné športy na pláži za poplatok, lehátka zdarma, uteráky za poplatok 7 EUR + 5 EUR/depozit. Najkrajší zážitok z dovolenky výlet na Zakynthos.

Tip na izbu: Izby v časti Kalogria Boutique
Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi Zara0304.
Recenzované: 7. augusta 2017

Dovolenka bola pre nas velkym sklamanim. Hned po vystupeni z lietadla a naslednym 10 minutovym transferom do hotela, nas cakalo niekolko nemilych prekvapeni.
Do hotela sme prisli okolo 8:00 rano (izby bli k dipozicii o 12:00, co je v poriadku), mali sme moznost sa v ramci all inclusive naranajkovat.
Na plaz sa ide po mostiku ponad "rieku" (podla mna je to pachnuca "bacorina", kvoli ktorej su dovolenkari atakovani komarmi a inym hmyzom). Na plazi sa potuluju dive psy a je tam neskutcne vela vciel/os, ktore strpcuju ludom chvile pri mori (je to vraj chranena oblast, preto sa ich neznacia ani nicit).
Treba sa vyzbrojit repelentmi proti hmyzu, lebo hned pri prichode sme videl kopu dovolenkarov, ktori boli dostipani od komarov.
Ubytovanie bolo pekne, byvali sme v casti BOUTIQUE, za ktoru sa priplaca a ma vlastny bazen a bar (pri bazene ale casto stretavate domacich).
Strava bola podla mna pod uroven, stale tie iste jedla, ziaden extra vyber. Clovek sa tesi na grecke speciality, zial, nedockali sme sa.
All inclusive zodpoveda 3*, personal pri baroch nebol velmi prijemny, mala som pocit, ze su otraveni (co mozno chapem, pretoze slovenska, ruska, francuzska klientela dava urcite zabrat).
Nedalo sa ist mimo objektu nikam prechadzat, uzke ulicky, cesty spinave, okolie plne odpadkov, boli sme velmi sklamani a s urcitostou mozem povedat, ze kvalita nebola priamo umerna cene 850 EUR na osobu (na 8 dni), co potvrdili viaceri nasi spoludovolenkari.
Mozno mame kazdy iny standard, co je pochopitelne, ale za seba urcite neodporucam!

Tip na izbu: cast BOUTIQUE za priplatok
Dátum pobytu: júl 2017
4  Poďakujte používateľovi taina682.
Recenzované: 17. júla 2017

Bývali sme v novej časti - Boutique, takže vcelku pekné bývanie, len až na konci areálu, takže sa k moru prejdete, nám to však nevadilo. V Boutique je bazén, bar (iba do 18-tej) a detské ihrisko, takže ak vám nevadí prechádzka, tak ideálne pre tých ktorí chcú mať absolútny kľud.
Areál veľmi rozľahlý, pekný. 3 bary, 3 bazény z toho jeden so šmykľavkami
Jedlo - super, samozrejme boli veci ktoré neboli vždy podľa gusta, ale vcelku veľmi dobré, vždy sme si mali čo vybrať. Hlavná strava bola raňajky, obed, večera, boli sklamaní tí ktorí chceli jesť aj pomimo, bola napr. len bábovka, nám to však nevadilo, ani tú sme nemali kedy jesť... Ovocie - hlavne melóny a vždy k nim niečo pridali - banány, višne, slivky,... Zmrzlina k obedu a večeri.
Pláž - piesková, široká, pre hotel, takže ľudia v pohode. Malé "stredisko" vodných športov. Volejbalové ihriská. Veľmi fajn, more pre deti ako stvorené, pre nás možno až veľmi dlhý plytký úsek. Na pláži aj plavčík.
Čistota - upratovanie každý deň, na izbách, v areáli, bazény. Pekne čisto.
Pre decká - fajn animátori - 5 z nich Slováci, veľmi milí.
Okolo areálu sa veľmi nedalo ísť... Malý obchodík priamo v areáli.
Výlet - Olympia, super.
REPELENT - povinná výbava! Večer veľa a dosť agresívnych.
Aj napriek množstvu detí hotel nie je veľmi bezbariérový...

Dátum pobytu: júl 2017
2  Poďakujte používateľovi Tsampika11.