Recenzované: 12. júla 2018

čo sa týka hotela tak hotel bol fakt krásny už na prvý pohľad. mali sme objednané 2 rodinné izby no pán recepčný nám poradil aby sme si vzali 3 keďže sme boli 6 tak sme mu doplatili 50e. hneď ako nám pán priviezol kufre na hotel tak čakal bakšiš alebo tringeld. izby boli vážne krásne. klíma fungovala úžastne. mali sme rodinnú izbu typu A takže nie v hlavnom heteli ale hneď oproti, boli sme spokojný s tým bazénom, do ktorého ste mohli ísť rovno z balkóna, a ak sa pýtate či v ňom nebolo veľa ľudí tak nie nebolo. my sme mali ultra all inclusive no neradím si za to priplácať, keďže rozdiely s all inclusive nie su žiadne. alkohol bol v bare zadarmo ale len niektorý ako pivo a podobne. na pláži bol alkohol večer už za príplatok. čo sa týka jedla tak jedlo bolo úžastné dalo sa z čoho vyberať. my sme boli koncom júna 22.6.-3.7. takže zo začiatku problámy s miestami v reštaurácií/jedálni neboli no posledné 2 dni sme nemali kde sedieť len sme sa tam plietli po celej reštaurácií. Bazény v areály hotela boli pekne udržiavané, taktiež aj areál. vadili nám tam dosť ruský turisti ktorý robili hluk a niekedy išli aj do bitky. KAždý večer sa konali takzvané shows v amphitheatri čo sa nám veľmi páčilo. čo sa týka pláže tak to bola katastrofa. nedalo sa tam vôbec plávať. vlny boli pomerne veľké ale pre plavcov žiaden problém. plavčíci pri bazénoch boli málokedy a pri mori taktiež. lehátka boli často voľné. ešte čo sa týka mora tak tam bol piesok len na pláži v mori boli ostré kamene takže bolo potreba si zakúpiť topánky do vody. ďalej v mori boli až priam veľké balvány. čo sa týka personálu tak bol výborný aj keď dorozumievali sme sa niekedy rukami nohami s čašníkmi. ja mám angličtinu na pomerne vysokej úrovni no aby mi čašník nevedel pivedať kde sú toalety tak to bola hanba, taktiež nemecky veľmi nevedia maximálne upratovačky, no a rusky tak to tiež nič moc. čo sa mi nepáčilo tak to boli niektorý čašníci ktorý si vás doslovne vyhľadali na internete (keď ste označili svoju polohu) a začali vám vypisovať aké ste atraktívne a podobne. čo sa týka tých ich modlídb tak to problém nebol,ja som to ani nepočula. každú nedeľu sa hneď pri hotely konajú takzvané bazaare alebo po našom trhy. dalo sa tam vyjednávať dosť dobre kľudne aj o polovicu. ešte čo by som mohla dodať alebo vyzdvyhnúť tak je voda, nie je pitná čo vám aj všade píše,no na izbe máte chladničku v ktorej máte (zadarmo) male 220ml fľašky vody (Cola,Fanta,čistá,citronova) taktiež máte v jedálniach veľké chladničky s čistou vodou. z jedálne nie je možné vynášať jedlo kvôli hygiene maximálne niejaké jablko... no a čo sa týka niejakých výletoch tak my sme boli na lodi starcraft (100% rusov) loď bolá pekná no jedlo bolo nechutné, keď vás pustili plávať do mora tak na vlastnú zodpovednosť, no pani delegátka nám ju poradila... taktiež tam máte delfinárium no to je predražené a delfíny sú tam úplné malé nie ako na fotkách. dovolenka sa mi páčila no malo to aj menšie nevýhody. hotel by som odporúčala mladým rodinám. :)

Tip na izbu: izby typu A s bazénom sú tiché
Dátum pobytu: jún 2018
2  Poďakujte používateľovi petranaulicna1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotel_responsible, Leiter Gästebetreuung v zariadení Eftalia Ocean.Zodpovedané: 13. júla 2018

Dear petranaulicna1,

We appreciate you taking the time to provide us with such detailed feedback about your stay.

You mentioned many positive items for which we are very grateful. We are happy to know that you had a good time with us. The satisfaction of our guests is very important to us. We also appreciate your helpful remarks which helps us to improve. Thank you for your support!

We hope you will allow us the opportunity to serve you in the near future and demonstrate our superior customer service and facilities. Thank you once again for choosing our hotel.

Best regards,

Guest Relation
Eftalia Ocean Resort

Recenzované: 7. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Absolútne neodporúčam.Ubytovali nas inam,chceli aby sme doplatili 70 €. Po neustálom doprosovaní sa nám našli izbu akú sme si zaplatili ešte v januári. Turci vôbec nie sú úslužní ako sa o nich hovorí. Uteráky na pláž boli v hroznom stave. Burgerland ktorý má byť otvorený 24 hodín nie je. Čašník ma vyhodil aby som išla na kávu na recepciu. Zaplatíte ultra all inclusive a zdarma máte akurát tak vodu kávu čaj, pivo čo s pivom nemá nič spoločné a o víne ani nehovorím. Tento hotel nikdy viac!!!

Dátum pobytu: júl 2018
3  Poďakujte používateľovi Adventure787169.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotel_responsible, Leiter Gästebetreuung v zariadení Eftalia Ocean.Zodpovedané: 9. júla 2018

Dear Mária S,

Thank you very much for your description of your recent stay with us.

We pay attention to all comments and we always try to meet our guests’ expectations. Our aim is to always offer our guests a great holiday experience and we are sorry you left disappointed by a number of issues. Be assured however that we take them very seriously and use them to improve our service. Especially your comments about the service of our housekeeping will be noted and discussed within the team in order to avoid such inconveniences in the future, but on the other hand we always check our towels. We think our staff has overlooked this, because it is never our intention to annoy guests.

Thank you for choosing our hotel and for bringing some points to our attention.
We hope to be again your host in future to show you our improvements.

Kind regards,

Guest Relation
Eftalia Ocean Resort

Recenzované: 22. júna 2019

Dátum pobytu: jún 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hzr07, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Eftalia Ocean.Zodpovedané: 23. júna 2019

Recenzované: 22. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: apríl 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hzr07, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Eftalia Ocean.Zodpovedané: 8. mája 2019

Recenzované: 18. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: apríl 2019