“Jednicka na seneckych jazerach!”

Koliba Restauracia
Na pozícii č. 1 spomedzi 23 Reštaurácie v Senci
Zrecenzované: 2. novembra 2019 cez mobilné zariadenie

Asi najlepsie riesenie ak sa chcete normalne najest na seneckych jazerach. Porcie velke. Ani sme nedojedli. Chutneee. Odporucam.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi PeterD6744.

Zrecenzované: 20. augusta 2019

Obedík ktorý fantasticky zahreje v žalúdku i v srdci. Odporúčam snáď každé jedlo z ich ponuky...skutočne dobroty čo chutia na úrovni. Nič sme nenechali na tanieri a fantasticky sme si pochutili na polievočke ako od babičky, hlavnom jedle i neodolateľnom dezerte. Ďakujeme a s radosťou sa k Vám vrátime.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Hellenia_Cernicka.
Zrecenzované: 7. mája 2019

S priateľkou často chodíme okolo a snažíme sa neprepásnuť obedík u vás, milá obsluha, dobré jedlo :)

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi adrianson.
Zrecenzované: 13. apríla 2019

Reštauráciu navštevujeme pravidelne, s výberom a kvalitou jedál sme veľmi pokojní. Oceňujeme výber nového hudobníka, ktorý skvelo dopĺňa atmosféru.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Miriamch.
Zrecenzované: 23. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Odporucame vsetkymi desiatimi, jedlo vynikajuce, od skvarkovej pomazanky cez polievku az po hlavne jedlo. Urcite sa sem este vratime

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Radoslav1981.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Restauracia, si pozreli aj

Senec, Bratislavský kraj

Navštívili ste Koliba Restauracia? Podeľte sa o svoje zážitky!