Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 1. augusta 2019

S manželkou sme pricestovali do Senca, že sa okúpeme v aquaparku a potom si nájdeme ubytovanie, ak bude niečo voľné. Do hotela so štyrmi hviezdičkami oproti aquaparku sme vstúpili ráno a usadili sa v prázdnej reštaurácii otvorenej od 8.00. Po objednání kávy a otázke na možnosť raňajkovať nám ale čašník oznámil, že raňajky nerobia a že nás ani nemôže obslúžiť, lebo nie sme ubytovaní v hoteli. Po otázke, prečo si nemôžeme dať kávu v otvorenej reštaurácii, kde na dverách nikde nesvietil nápis "Zákaz vstupu tu neubytovaným" nám situáciu nijako nevedel vysvetliť. S úsmevom na tvári sme odišli z prázdnej reštaurácie a so slovami "Veď sme na Slovensku" sme si spomenuli na nedávny pobyt v Gino Park Palace, kde našťastie služby boli perfektné a hosť bol číslo jedna.

1  Poďakujte používateľovi Odyssey720406.
Recenzované: 3. júla 2019

co sa tyka ubytovania, izba bola bola utulna, cista a napriek tomu priestranna. Kupelna bola vacsich rozmerov so vsetkym, co treba. Lokalita hotela bola oproti aquparku, takze hned cez cestu. Hotel bol tiez situovany blizko Seneckych jazier.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi JankaP84.
Recenzované: 14. septembra 2016

Tento hotel sa snaží vyzerať veľmi moderne a módne (čo občas však vedie až ku gýčovitosti)

Ubytovanie- izby síce vyzerajú novo zariadene no nie veľmi pohodlne, sú malé, výhľad väčšinou na strechy alebo múry vedľajších budov aj keď je hotel hneď vedľa jazera. Klimatizácia často nefunguje. Izby nie sú odhlučnené, takže ak je vedľa nejaká zábava do rána tak ste ako keby jej priamy účastník.

Strava – rôzna, raňajky veľmi jednoduché a ak je hotel plne obsadený tak sa do reštaurácie ráno ani nedostanete a čašníci nestíhajú ani odpratávať a čistiť stoly. Servírované obedy / večere ak tam bolo málo hostí tak boli dobré.

Služby a obsluha – no tu je to asi najhoršie, tento hotel je nejako určený pre ubytovanie slovenskej futbalovej reprezentácie alebo aj ďalších podobne významných návštev, takže zamestnanci a majitelia sú zvyknutý asi na veľké hviezdy a k normálnym hosťom majú tendenciu správať sa povýšenecky a niekedy máte pocit že len čakajú kedy už odídete lebo oni čakajú na príchod nejakej celebrity...
Relax centrum je primerané a na najvyššom poschodí je nádherný bazén s pekným výhľadom čo ak máte šancu využiť tak zlepšuje celkový dojem z hotela.

Dátum pobytu: október 2015
1  Poďakujte používateľovi paspal.
Recenzované: 23. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Pekný hotel, slušne izby.... Dobre sa tam spalo, strava super, dobrá poloha. Využili sme aj fitness a relax. Priamo na jazerách, blízko do mesta... odporúčame na služobné cesty spojené s relaxom, super

Dátum pobytu: jún 2016
2  Poďakujte používateľovi MichalK2459.
Recenzované: 4. júla 2016

Nefungovala klimatizácia,po upozoneni na problém personál nereagoval,počas burky nám zatieklo do izby,uražlivé jednanie manažerky hotela po reklamaci/neviete používat klimatizáciu atd.../kompenzácia na zatečenie vody do izby jakostní víno a zlava z utraty 2 eura...určite nedostačujuce

Dátum pobytu: jún 2016
4  Poďakujte používateľovi stanislava k.