“Gastronomicky zazitok!”

Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 11. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Sme narocny a musim dat velku poklonu. Vinikajuci gastronomicky zazitok. Niekto by mohol namietat, ze je to drahe. Ale za skvely vykon si treba zaplatit! Ked chce kuchar uvarit z kvalitnych surovin, nieco to stoji. Takze gratulujem a urcite Vas budeme castejsie navstevovat.
Dakujem, Martin

1  Poďakujte používateľovi MartinP5845.

Zrecenzované: 22. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Sme velmi narocny milovnici vyborneho jedla a vina. Malokde sa nam podari prezit tak vyborny vecer plny gastronomickych specialit a vyborneho vina. Samozrejme, ak chceme kvalitu, musime ocakavat primeranu cenu. Ale za nadpriemernu kvalitu jedla sme dostali velmi slusnu kvalitu jedla.
Dakujeme, Martin

Poďakujte používateľovi MartinP5845.
Zrecenzované: 11. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Personal hrozny na veceru sme cakali vyse hodiny a jedlo bolo neochutene, studene. Obsluha ako by sme ich otravovali.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi Anka S.
Zrecenzované: 10. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Po dlhšej dobe sme zašli na večeru. Nový jedálny lístok, veľké ďakujem kuchárovi! Pražma a redukované zemiaky- úplná pecka! Šalát s avokádom a gréckymi olivami- mňam! Navyše Chorvátske víno KUTJEVO GRAŠEVINA a celkovo dobrý výber vína. Mierne upravený a úplne nefajčiarky interiér. Personál ako vždy na jednotku! Podľa môjho názoru jedna z najlepších reštaurácií v Senci a okolí!

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi ondrovicpetrovic.
Zrecenzované: 26. septembra 2017

Reštauráciu Marathon v Senci som navštívil v jeden septembrový nedeľný večer a ochutnal tunajšiu pizzu. Hodnotím teda pizzu, lebo iné jedlo som nejedol.
Prostredie reštaurácie bolo veľmi príjemné a útulné. Obsluha slušná a starostlivá.
Samotná pizza bola famózna a dovolím si povedať jedna z najlepších, aké som na Slovensku jedol. Cesto úplne správne upečené a chrumkavé, rajčinový základ skvelý a k tomu chutný syr. Proste chybu som nenašiel a to si o sebe myslím, že na pizzu som expert. Takú dobrú pizzu, málokde na okolí (vrátane Bratislavy) nájdete!
Ceny boli vyššie, ale primerané prostrediu a kvalite jedla.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Peter J.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Marathon, si pozreli aj

Senec, Bratislavský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Marathon? Podeľte sa o svoje zážitky!