Tripadvisor
Recenzované: 8. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Raňajky nespĺňali úroveň 3 hviezdičiek ani náhodou, špinavé stoly a čalúnenie stoličiek v reštaurácii . Do kúpeľne som sa skoro bála vojsť . Zariadenie jak za Márie Terézie, pleseň na hadici sprchy, ošúchaná zničená batéria .... nikdy, nikdy viac!

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi AndreaZ2596.
Recenzované: 16. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Izby majú tak tenké steny, že som počula hluk aj z izieb na konci chodby. Postele majú veľmi tvrdé a nepohodlné matrace, vstávala som úplne polámaná. Hotel je však priamo pri jazerách a z balkóna je krásny výhľad. Personál je veľmi milý.

Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelzatoka, Manager v zariadení Hotel Zátoka.Zodpovedané: 17. mája 2018

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš názor. Hotel postupne rekonštruujeme a určite zapracujeme aj Vaše postrehy. Ďakujem v mene personálu za Vaše milé slová.

Recenzované: 16. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel v apríli vizuálne zíva prázdnotou. Nízka návštevnosť. Sympatické priestory, na brehu Seneckých jazier. Vlastná pláž. Obsluha v poriadku, jedlo je v pohode, neoslní ale je chutné. Bezbariérový prístup do hlavných častí. Vlastné parkovanie.

Dátum pobytu: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi Peter S.
Recenzované: 2. apríla 2017

Hotel Zátoka navštevujem pravidelne minimálne 4 krát do roka v rámci detoxikačných kurzov. Tentio rok som tam bola minimálne 10 krát. S hotelom som veľmi spokojná. Od minulého roka je tam aj infrasauna okrem finskej sauny a tiež priestory na cvičenie. Počas pobytov som vystriedala viacero izieb, všetky boli čisté a pravidelne udržiavané. Krásne sú izby s balkónom a výhľadom na jazero. Veľkou výhodou je, že v blízkosti hotela je Aquapark Senec. V hoteli je vynikajúce Wifi pripojenie na internet, personál je veľmi milý a ústretový. V hoteli sú tiež pravidelne svadby a rodinné oslavy. Na Favebooku pravidelne uverejňujú najnovšie novinky. Hotel sa určite oplatí navštíviť.

Tip na izbu: Veľmi pekné sú izby s balkónom a výhľadom na
Dátum pobytu: marec 2017
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Sonamakulova.
Recenzované: 28. novembra 2016

S priateľmi sme išli na víkend do Hotela. Recepcia veľmi milá, taktiež aj personál hotela. Čo je najkrajšie na hoteli je výhľad na jazero. Izby sú priemerné a postačujúce. Pozitivné je aj bezbarierová izba so vstupom na balkón. Raňajky v pohode a taktiež je super cena na polpenziu. Čo je maximálna nevýhoda Hotela, že cez víkendy sú tam buď oslavy alebo svadby, cez noc očakávajte hlučnú hudbu do rána. Takto je potom príjemný pobyt v hoteli - dost katastrofa.... Hotel by si mal vybrať buď len akcie alebo ubytovací hostia. Lebo aj oni si to platia. Keď už akcia tak max do 22:00. Ale áno, na Slovensku prežije Hotel jedine keď su tam svadby...

Dátum pobytu: november 2016
2  Poďakujte používateľovi MartinR5608.