Tripadvisor
Senec
Recenzované: 2. apríla 2017

Hotel Zátoka navštevujem pravidelne minimálne 4 krát do roka v rámci detoxikačných kurzov. Tentio rok som tam bola minimálne 10 krát. S hotelom som veľmi spokojná. Od minulého roka je tam aj infrasauna okrem finskej sauny a tiež priestory na cvičenie. Počas pobytov som vystriedala viacero izieb, všetky boli čisté a pravidelne udržiavané. Krásne sú izby s balkónom a výhľadom na jazero. Veľkou výhodou je, že v blízkosti hotela je Aquapark Senec. V hoteli je vynikajúce Wifi pripojenie na internet, personál je veľmi milý a ústretový. V hoteli sú tiež pravidelne svadby a rodinné oslavy. Na Favebooku pravidelne uverejňujú najnovšie novinky. Hotel sa určite oplatí navštíviť.

Tip na izbu: Veľmi pekné sú izby s balkónom a výhľadom na
Dátum pobytu: marec 2017
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Sonamakulova.
Recenzované: 28. novembra 2016

S priateľmi sme išli na víkend do Hotela. Recepcia veľmi milá, taktiež aj personál hotela. Čo je najkrajšie na hoteli je výhľad na jazero. Izby sú priemerné a postačujúce. Pozitivné je aj bezbarierová izba so vstupom na balkón. Raňajky v pohode a taktiež je super cena na polpenziu. Čo je maximálna nevýhoda Hotela, že cez víkendy sú tam buď oslavy alebo svadby, cez noc očakávajte hlučnú hudbu do rána. Takto je potom príjemný pobyt v hoteli - dost katastrofa.... Hotel by si mal vybrať buď len akcie alebo ubytovací hostia. Lebo aj oni si to platia. Keď už akcia tak max do 22:00. Ale áno, na Slovensku prežije Hotel jedine keď su tam svadby...

Dátum pobytu: november 2016
2  Poďakujte používateľovi MartinR5608.
Recenzované: 9. novembra 2016

Hotel Zátoka na brehu Slnečných jazier v Senci stojí v zástavbe starších budov a na prvý pohľad Vás ničím neupúta. Prvý pozitívny impulz zažijete pri kontakte s veľmi sympatickou obsluhou recepcie. Druhý Vás čaká po vstupe do Vašej izby, od ktorej vzh%ladom na nízke ceny neočakávate žiadne zázraky. Napriek tomu zostanete milo zaskočení jej slušnou vybavenosťou a čistotou (tá je, ako neskôr zistíte, charakteristická pre celé zariadenie). Aj keď je vonku chladno, po celom hoteli sa môžete smelo pohybovať v krátkych rukávoch. Pri výstupe na balkón vhodne orientovanej izby (alebo pri pohľade z reštaurácie) Vás očarí romantický pohľad na neďalekú vodnú hladinu a divé kačky, miznúce pod hladinou loviac si potravu. A keď už som spomínal reštauráciu - ponúkané jedlá majú výraznú snahu patriť do kategórie jedál výrazne honosnejších reštaurácií. Strava je chutná, nápadito upravená, bohato dekorovaná zeleninou, veľkosť porcií plne postačuje i väčšiemu chlapovi. Ponuka kvalitných vín za slušné ceny je už len "čerešničkou na torte". Sumárne povedané: jedná sa o veľmi solídny hotelík, zjavne navštevovaný v letnej sezóne milovníkmi vody, ale plne využiteľný najmä pre účely porád či menších konferencií i mimo letnej sezóny. A to za priam bezkonkurenčné ceny. Doporučujem vyskúšať.

Tip na izbu: Požadovať izbu s výhľadom na jazerá. Stojí to za to.
Dátum pobytu: november 2016
1  Poďakujte používateľovi Dvojhonzo.
Recenzované: 10. septembra 2016

Išli sme s priateľom na predĺžený víkend na 4 noci. Musí vyzdvihnúť služby pani recepčnej, lebo pobyt sme rezervovali na poslednú chvíľu a dostali sme izbu s balkónom s krásnym výhľadom. Izba bola priestranná, čistá vrámci možností. Steny dosť špinavé, chýbal každodenný úklid. Strava bola dobrá, postačujúca. Nám sa veľmi páčilo prostredie, hoci je pri hoteli pláž ale voda pri nej bola veľmi špinavá a nikto sa tam nekúpal tak sme chodili kúsok ďalej tam to bolo fajn. Personál ochotný. Hotel by nemal v sezóne organizoval svadby a rôzne podujatia, pretože sme sa v tú noc vôbec nevyspali a ruší to keď raňajkujete a vedľa v priestoroch reštaurácie je výstava topánok,kar, svadba... Celkovo hodnotím pobyt ako dobrý, prostredie na senci je krásne asi najkrajšie na Slovensku letnú dovolenku ( skoro ako pri mori :), hotel hodnotím na 2 ** okrem stravy, výhľadu a ochotného personálu.

Tip na izbu: výhľad na jazero
Dátum pobytu: august 2016
1  Poďakujte používateľovi andula23.
Recenzované: 3. augusta 2016

Hotel sme navštívili len pre nedostatok miest v inom hoteli, a veru boli sme sklamaní. Cena rovnaká ako vo štvorhviezdičkovom, čo sa absolutne nedalo porovnať. Izby sú síce priestranné, ale nie všetky, my sme boli v takej uzkej kutici akože s balkonom, postele boli slabý priemer, kupeľna síce prerobená, no o čistote ani chýru, kedže nad umyvadlom a vedla na dlaždičkách boli stopy po zubnej paste bohvie odkedy. O strave, resp. o švedskych stoloch na raňajkach je aj ťažko písať ak sa to dá vôbec nazvať švedskym stolom. Je to v malom rohovom priestore, kde sa tlačí plný hotel, kde nie je môžne si v klude vybrať, resp. si nie je z čoho vybrať. A večere to isté...veľké sklamanie. Taktiež sme boli svedkom ako mladá rodinka chcela raňajkovať s detmi na terase s krásnym výhladom na jazero, čo je asi jediné plus tohto hotela, no ich ilúziu zrušila pani časníčka so slovami, že na terase je zákaz konzumovania raňajok aj večerí. A následne na to si na terasu sadla pani majiteľka s tanierikom v ruke a smelo s chuťou raňajkovala, čo mi samozrejme nedalo a ked som ju stretla na recepcii, vytkla som jej toto správanie, pričom mi odvetila,že ano zakazala to ona a to vraj kvoli tomu že hostia robia na terase neporiadok a vynášaju cez terasu jedlo mimo arealu. Ďalším sklamaním bol náš záujem o masaž, na recepcii sme u pani majitelky žiadali o tuto službu, kde nam bolo povedane že nas objedná a následne sme jej nechali tel. číslo, aby nám zavolala presný čas masaže, čo sa neudialo až do konca pobytu. Z izby nam chyžná za 4 dni nevysypala smetný kôš ani z kupelne, taktiež nevymenila uteráky a nedoplnila toaletný papier. V tomto hoteli zastal čas tak okolo roku 1990. Ešte že tá súkromná hotelová pláž síce mala ale krásna nám oddyh spríjemnila, aj ked za lehátka sa platilo 1,50 eur na den, čo nebolo až tak veľa.:-) Zhrniem dvomi slovami ... nikdy viac.

Dátum pobytu: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi nykara28.