Recenzované: 21. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Restaurace/koliba > vynikající jídlo, personál pozorný a rychlý, oblečený do slovenských krojů, reprodukce slovenských tradičních písní. Halušky chuťově pecka, zelňačka i fazolačka stejně tak. Točené pivo ok, za 25€ se nadlábne celá tříčlenná rodina, celkově mohu jedině doporučit

Poďakujte používateľovi macinh0.
Recenzované: 26. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Hodnotím ako veľmi pozitívne. Boli sme tam minulý rok a strava nebola veľmi dobrá, aj napriek tomu sme tam vrátili aj tento rok. Môžem povedať že nastala veľká zmena. Chutilo nám všetko raňajky, obedy aj večere. Takže reštauráciu odporúčam. Tak isto chválim ubytovanie:mali sme izbu s balkónom za príplatok a stalo to zato- čisté a veľmi pekne. Veľmi milí personal a hlavne ochotní v celem hoteli. Welness postačujuci.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi msperglova13.
Recenzované: 12. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Najodpornejšie bryndzové halušky aké som kedy jedol. Bol to hnus. Bohužiaľ aj s odstupom rokov. Stále to chce 200 znakov inak ma to nepustí pridať recenziu. Takže som maximálne sklamaný ako aj celá rodina. Už nikdy viac.

Dátum pobytu: december 2018
Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi Discover31682904408.
Recenzované: 28. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekne prostredie v ľudovom štýle...príjemný personál s rýchlou obsluhu...jedlo bolo výborné pochutnali sme si...okolie reštaurácie pekne upravené...v okolí stánky so suvenýrmi a tiež Mini Slovensko takmer oproti reštaurácie...odchádzali sme s veľmi pozitívnymi dojmami...

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi nana554.
Recenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu s rodinou iba na obed, ale myslím, že na to jedlo budeme spomínať ešte dlho. Objednali sme si klasicky bryndzové halušky a strapačky , a musím Vám povedať, že lepšie som ešte nejedla. Obsluha je veľmi príjemná a všetko tam ide ako po masle. Určite sa sem ešte vrátime.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi RomanaM233.