“Super papanie, posedenie pri sovičkách :-).”

Hotel Strachanovka Restaurant
Na pozícii č. 1 spomedzi 3 Reštaurácie v Liptovskom Jáne
Zrecenzované: 6. augusta 2019

Výborné papanie, skvelá ponuka jedál, ochotný personál. Vetríček, ktorý osviežil v teple a dvíhal milo sukničky mladunkých čašníčiek, ktoré nestíhali nezbednú sukničku sťahovať i jedlo v rukách držať. Šikulky ... to ale zvládli a chlapi sa pokochali pohľadom na peknú nôžky :-) ... Len tak ďalej - fúkaj vetríček :-)

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Elliana6.

Zrecenzované: 4. augusta 2019

Navštívili sme túto reštauráciu v nedeľu poobede. Obsluha bola rýchla, pozorná a veľmi príjemná aj napriek takmer plnej reštaurácii vonku.
Jedlo bolo veľmi dobre pripravené aj naservírované. Čerstvé a chutné.
Ceny primerané, podľa nás nie vysoké.
Odporúčame túto reštauráciu ak máte cestu do Lipt.Jána. Určite si nenechajte ujsť bryndzové halušky. Jedny z najlepších, aké som na slovensku jedla

Poďakujte používateľovi Macko M.
Zrecenzované: 17. júna 2019

Mali sme viacero jedál, každý si pochvaľoval. Ceny trochu vyššie, ale jedlo bolo dobré. Obrovský priestor vo vnútri reštaurácie.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi 19PS84.
Zrecenzované: 18. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Echt slovensky obed: bryndzove halusky so slaninou, pivo a digestiv Demaenovska horka & Tatransky caj. Mo chutnalo a mily personal. <3

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi diblik13.
Zrecenzované: 14. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Jednoznačne odporúčam. Nádherné prostredie obsluha a ubytovanie. Ubytovanie ma veľmi milo prekvapilo. Nádhera a čisto. Príjemná obsluhu a super jedlo.

Dátum návštevy: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi PeterB11215.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel Strachanovka Restaurant, si pozreli aj

Liptovský Hrádok, Žilinský kraj

Liptovský Ján, Žilinský kraj

Navštívili ste Hotel Strachanovka Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!