“Klasická koliba”

Hotel Strachanovka Restaurant
Na pozícii č. 1 spomedzi 3 Reštaurácie v Liptovskom Jáne
Zrecenzované: 17. júna 2019

Mali sme viacero jedál, každý si pochvaľoval. Ceny trochu vyššie, ale jedlo bolo dobré. Obrovský priestor vo vnútri reštaurácie.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi 19PS84.

Zrecenzované: 18. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Echt slovensky obed: bryndzove halusky so slaninou, pivo a digestiv Demaenovska horka & Tatransky caj. Mo chutnalo a mily personal. <3

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi diblik13.
Zrecenzované: 14. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Jednoznačne odporúčam. Nádherné prostredie obsluha a ubytovanie. Ubytovanie ma veľmi milo prekvapilo. Nádhera a čisto. Príjemná obsluhu a super jedlo.

Dátum návštevy: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi PeterB11215.
Zrecenzované: 4. marca 2019

Koliba. Klasické špeciality slovenskej kuchyne ale aj iné jedlá. Bola to jediná možnosť kde da večer najesť.

Dátum návštevy: máj 2018
2  Poďakujte používateľovi ivet95.
Zrecenzované: 11. februára 2019

S pobytom sme boli veľmi....nadmieru spokojné. Krásna príroda - je tu čo pozerať a kde ísť, super ubytovanie, čisté a vkusne zariadené izby aj celý hotel. Milý, ochotný a ústretový celý personál, kuchyňa vynikajúca, porcie neskutočné....tak jedna aj pre dve osoby. Zažili sme super pobyt a určite sa sem ešte vrátime. Vrelo odporúčam...ĎAKUJEME!!!

Dátum návštevy: január 2019
1  Poďakujte používateľovi KrasyPrirodySlov.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel Strachanovka Restaurant, si pozreli aj

Liptovský Hrádok, Žilinský kraj

Liptovský Ján, Žilinský kraj

Navštívili ste Hotel Strachanovka Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!