“Jediné kde sa dalo najesť”

Hotel Strachanovka Restaurant
Na pozícii č. 1 spomedzi 3 Reštaurácie v Liptovskom Jáne
Zrecenzované: 4. marca 2019

Koliba. Klasické špeciality slovenskej kuchyne ale aj iné jedlá. Bola to jediná možnosť kde da večer najesť.

Dátum návštevy: máj 2018
2  Poďakujte používateľovi ivet95.

Zrecenzované: 11. februára 2019

S pobytom sme boli veľmi....nadmieru spokojné. Krásna príroda - je tu čo pozerať a kde ísť, super ubytovanie, čisté a vkusne zariadené izby aj celý hotel. Milý, ochotný a ústretový celý personál, kuchyňa vynikajúca, porcie neskutočné....tak jedna aj pre dve osoby. Zažili sme super pobyt a určite sa sem ešte vrátime. Vrelo odporúčam...ĎAKUJEME!!!

Dátum návštevy: január 2019
1  Poďakujte používateľovi KrasyPrirodySlov.
Zrecenzované: 14. novembra 2018

V reštaurácii bolo nula miesta na sedenie, avšak na to, aby ste to preverili, museli ste do nej vbehnúť až do zadnej časti. Keď sme miesto našli, prechádzali sa okolo nás ďalší ľudia, nakoľko nikde nebolo čašníka, čo by nejako ľudí usmerňoval.
V reštaurácii bolo pološero (mala malinké okná a zlé svetlo), čašnici lietali s vyplazeným jazykom pod stresom, bez nejakej organizácie práce.
Jedlo nebolo nič extra, skôr hraničilo so slabším. Určite nie je miestom, kde by som sa vrátil. Stačí isť pár km do doliny vyššie, do Liptovského Dvora.

Dátum návštevy: apríl 2018
3  Poďakujte používateľovi raduzd2017.
Zrecenzované: 2. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Práve sedíme s kamarátom v reštaurácii. Čakacia doba na čašníka 10 min, kým si nás všimol. Objednávka ďalších 10 min. Jedlo: šalát kurací ok, ja som si dala grilovaný kurací steak + pečenē zemiaky. Zemiaky zhorené na uhol rozhodne nie čerstvé, vrátila som ich. Čakáme na zaplatenie 15 min. Je tu prázdno, prosto otras.

Dátum návštevy: november 2018
1  Poďakujte používateľovi Navigate27048447781.
Zrecenzované: 1. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu navštevujem aj s manželkou pomerne často, pomerne kvalitná kuchyňa a príjemné prostredie. Ani pomalšia obsluha nás doteraz neodradila.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi BoardingPass815765.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel Strachanovka Restaurant, si pozreli aj

Liptovský Hrádok, Žilinský kraj

Liptovský Ján, Žilinský kraj

Navštívili ste Hotel Strachanovka Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!