“Raňajky”

Hotel Strachanovka Restaurant
Na pozícii č. 1 spomedzi 3 Reštaurácie v Liptovskom Jáne
Zrecenzované: 20. júla 2018

Na raňajky si človek môže vybrať zo švédskych stolov. K dispozícii je viaceru druhov jedál a nápojov. Obsluha je milá. Jedlo však nie je ničím výnimočné, preto cena 20 Eur pre dve osoby je mierne prehnaná.

Poďakujte používateľovi Pavol B.

Zrecenzované: 25. júna 2018

Vyborne jedlo od polievky cez hlavny chod .Mili personal,rychla obsluha.Krasne prostredie,Vsetko drevo .A dobre pivo.Palec hore

Poďakujte používateľovi jozef79.
Zrecenzované: 11. júna 2018

Reštaurácia Koliby Strachanovka, ktorú som navštívil ja, nie je súčasťou hotela. Táto koliba sa nachádza po pracej strane cesty, tiahnucej sa Jánskou dolinou - takmer oproti hotelu SOREA Ďumbier.
Zjavne sa jedná o novostavbu, vedľajšie budovy sú ešte vo výstavbe. Reštaurácia je vkusná a džcha ľudovou architektúrou Slovenska minulých storočí. Tomu je do značnej miery prispôsobená i ponuka jedál. Je pomerne široká, avšak odskúšané mám len bryndzové halušky s klobásou. Ničím neprekvapili, ale neboli zlé. Taký reštauračný štandard.
Pozitívne hodnotím možnosť vonkajšieho posedenia a slušného piva. Vcelku možno povedať, že hladný klient sa v tejto kolibe môže slušne najesť, avšak za "úplne lacný peniaz" to nebude.

Poďakujte používateľovi Dvojhonzo.
Zrecenzované: 2. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme na dve noci s rodinou, s tým že po ubytovaní sme si šli dať hneď obed. Veľké sklamanie. Halušky divné bez chuti a studené, jahňacie lýtko nevychutene, na môj vkus malo udusene a studené, vývar podľa mňa veľmi dobrý s trochu tvrdším mäsom a mali sme ešte kurací perkelt čo bola úplná katastrofa. Preolejovana paprikova hmota s kuracím mäsom. Proste zle. V ostatných dvoch dňoch sme už na obed neboli ale večere ktoré boli súčasťou polpenzie boli v celku ok , bez nejakých výhrad. No najviac sme boli spokojní s raňajkami formou bufetu. Široký výber s adekvatnou kvalitou. Čiže reštaurácia priemer . Aj keď ceny mierne nad priemer. S ubytovaním sme boli spokojní bez výhrad. Krásny rodinný apartmán s balkónom , bol pre nás úplne ideálny.

Poďakujte používateľovi MartinKoziak.
Zrecenzované: 19. marca 2018 cez mobilné zariadenie

bryndzove halusky okolo bryndze ani nesli a bez chuti, hovadzi vyvar s tvrdym masom, grilovany syr Liptov- vysmazeny v nanotal spalenom oleji. cerstva zelenina-ta bola minimalne tri dni niekde nastruhana a odlezana. z jedla nam.bolo zle cele poobedie.

1  Poďakujte používateľovi VeronikaR579.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel Strachanovka Restaurant, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj
Liptovský Ján, Žilinský kraj

Liptovský Hrádok, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Hotel Strachanovka Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!