“restauraciu neodporucam”

Hotel Strachanovka Restaurant
Na pozícii č. 1 spomedzi 3 Reštaurácie v Liptovskom Jáne
Zrecenzované: 19. marca 2018 cez mobilné zariadenie

bryndzove halusky okolo bryndze ani nesli a bez chuti, hovadzi vyvar s tvrdym masom, grilovany syr Liptov- vysmazeny v nanotal spalenom oleji. cerstva zelenina-ta bola minimalne tri dni niekde nastruhana a odlezana. z jedla nam.bolo zle cele poobedie.

2  Poďakujte používateľovi VeronikaR579.

Zrecenzované: 7. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Návštevou reštaurácie Strachanovka nie je čo pokaziť. Táto reštaurácia patrí k tomu najlepšiemu v liptovskom Jáne. Dobré tradičné jedlá a primeraná cena. Jediné mínus čo môžem dať je troška obsluha, ak natrafíte na nesprávneho čašníka tak na vás zabudne. Ale inak super.

Poďakujte používateľovi Mayor_SVK.
Zrecenzované: 4. februára 2018

ak sa chcete najest dobre a lacno, je to dobra volba. Obrovsky vyber jedal, od halusiek a pirohov, cez drzky, perkelt az po udene rebra a kolena. A tie obrovske porcie :-)
Takme som zabudol - ako predjedlo si urcite dajte skvarkovu pomazanku

Poďakujte používateľovi fefferon.
Zrecenzované: 25. januára 2018

Vždy pri návšteve Jánskej doliny zablúdime do tejto malebnej koliby. Super atmosféra, vždy z exteriéru krásne vystailingovaná podľa ročného obdobia , blízko pri ceste, dobrý prístup, super personál ,ústretový vo všetkých smeroch...aj sme tu boli na svadbe, to sa mi zdalo že veľa ľudí nás tam bolo, ale to je vec svadobčanov ...ale všetko bolo super...salónik s terasou pre menšie oslavy či posedenia, besedy...Táto koliba je vhodná na svadby, krstiny, zásnuby, oslavy výročí ...alebo len tak posedieť na kávičku, čajík ...naozaj fajn.

Poďakujte používateľovi 22tatiana.
Zrecenzované: 23. októbra 2017

Obsluha príjemná, krátke čakanie na jedlo. Pekné prostredie, živá hudba. Jediné mínus pre mňa ako návštevníka je, že keď sme sa chceli ísť najesť v sobotu na obed, bolo plno a museli sme využiť inú reštauráciu.

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi Tina_zilina.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel Strachanovka Restaurant, si pozreli aj

Liptovský Hrádok, Žilinský kraj

Liptovský Ján, Žilinský kraj

Navštívili ste Hotel Strachanovka Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!