Recenzované: 28. augusta 2018

Boli sme tam už druhýkrát. Všetko bolo výborné, Dokonca tam bol aj program - Svätojánsky gríf, takže sme mali o zážitok viac.Zaujímavý program - ľudové hudby, speváci, hudobníci, stánky s výrobkami ľudových remesiel, pekne urobený amfiteáter, Mali sme aj procedúry. Týždeň ubehol veľmi rýchlo.

Tip na izbu: Takmer všetky izby sú podkrovné so strešnými oknami.
Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi IrenaM667.
Recenzované: 22. júla 2018

v tomto hoteli sme mali procedury,maser ktory tam posobi je na profesionalnej urovni,mali sme masazne kreslo,raselinu,elektriku,magnet a vyrivku,vsade pekne cisto,aj hotel vyzeral cisty a na recepcii boli ochotni aj co sa tyka obsluhy v restauracii

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi durtik.
Recenzované: 25. júna 2018

Penzion super,okolie este viac.Izby v pohode,strava bola velmi dobra mali sme polpenziu.Je tu wirpoolka a sauna.Vonku je prirodne jazierko ,kde vyviera tepla voda asi z obsahom vapnika,vapenca...,To bolo super kupanie,Je tam velky areal kde sa nachadza maly bazen pre deti,preliezky ,hojdacky ,da sa grilovat.Nam sa velmi pacilo a boli sme uz aj druhy krat.Ked budete v Lip.Jane nevynechajte kadu na kupanie.....

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi jozef79.
Recenzované: 28. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

S dnešným jedlom sme neboli spokojní. Polievka, ktorá sa tvárila ako cesnaková bol asi hovädzí vývar pretoze na spodku polievky bol nakrájaný strúčik cesnaku, proste nechutná. Bryndzové pirohy tiež nič moc zrejme polotovar, slanina studená. Cena jedla vôbec nezodpovedá jeho kvalite.

Dátum pobytu: október 2017
3  Poďakujte používateľovi MichalM1935.
Recenzované: 18. mája 2016

Boli sme ubytovaní v tomto penzióne, je na peknom mieste a cítili sme sa tu dobre, majú tu slušnú kuchyňu a ústretový personál, mohli by byť ešte izby vybavené Wifi, ale inak sú služby na slušnej úrovni.

Tip na izbu: dobrá poloha
Dátum pobytu: október 2015
1  Poďakujte používateľovi sylvia2666.