Super vláčiky a pekné miniatúry

Každé dieťa sa nadchne super spracovanými vláčikmi s kópiami staníc zo Slovenska. Je to... viac informácií

Ricki_007
Bratislava, Slovensko
mini slovensko

ked som bol tam ja tak bolo sice zavrete ale velmi ma zuajali tie miniatury vrelo odporučam !aj... viac informácií

Recenzované: 14. februára 2020
PavolK11
Porac, Slovensko

Recenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Môžem napísať len super. Toľko piplavej práce a tak super spravené. Krásne pamiatky Slovenska na jednom mieste.

Dátum zážitku: marec 2018
2  Poďakujte používateľovi Mayor_SVK.
Recenzované: 27. januára 2018

Oplatí sa pozrieť, najmä s deťmi. Je to pekná prechádzka v parku, kde máte možnosť pozrieť si vydarené miniatúry stavieb. Páčilo sa nám tu

Dátum zážitku: február 2017
2  Poďakujte používateľovi putnik789.
Recenzované: 24. augusta 2017

Pisalo a rozpravalo sa okolo toho ako keby to bolo nieco vynimocne, ale je to nic moc. Slabota. Za 10 minut obehnute aj dva razy.

Dátum zážitku: september 2016
1  Poďakujte používateľovi jaroy33.
Recenzované: 13. augusta 2017

S rodinou sme navštívili mini Slovensko. Vrelo odporúčam. Malého hneď na začiatku zaujala železnica s vláčikmi, ktorá bola pustená. Deti z nej mali veľkú radosť a myslím aj dospelý. V areáli sa nachádza 16 miniatúr Slovenska. Sú veľmi pekne vyobrazené a aj celý areál je pekne upravený.
Strávite tam max. 45 minút. Možno hodinu. Závisi, koľko budete sedieť na lavičke pri vláčiku.

Dátum zážitku: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Zuzana1111111111.
Recenzované: 7. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

16 model stavieb( historicky zaujimave, nie su to vsak vsetky turisticke stalice). najviac ma zaujal model zeleznice, ktory bol v prevadzke- doporucujem ho tam navstivit s detmi.

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi Coastal716262.