Recenzované: 8. októbra 2018

Hotel Liptovsky Dvor sme si vybrali pre nase svadobne posedenie po obrade...
najlespi vyber, aky sme urobili.
hned od prveho zavolania, ci by sme si tam mohli urobit hostinu...ochota, ustretovost, mily personal.
v svadobny den nas krasne privitali, bol to velmi pekny zazitok aj pre nas, aj pre nasich rodicov, krasne vyzdobeny stol a restauracia, jedlo bolo neskutocne, krasne naaranzovane na tanieri a tie chute, obsluha bola na vysokej urovni...milota a ochota z kazdej strany, profesionalny pristup....citili sme sa tam naozaj vynikajuco a mame krasne spomineky na nas svadobny den.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Companion822495.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovsky_Dvor, General Manager v zariadení Hotel Liptovsky Dvor.Zodpovedané: 3. decembra 2018

Mila Emily,

este raz dodatocne blahozelam! Priznam sa ze svadba je nieco velmi specialne. Takmer pre kazdeho je to snad prva a posledna a preto to musi byt TOP. Tesi ma ze to co pre vas pripravili Brano a Peter splnilo Vase ocakavania na 100% a Vy ste si tak Vas den u nas naplno vychutnali. Prajem Vam vsetko dobre.

s pozdravom Váš,
Richard Holec
director

Recenzované: 6. októbra 2018

V Liptovskom dvore sme boli uz druhy krat a urcite sa tam este vratime. Idealne miesto pre dovolenku aj s malym dietatom. Postielka,stolicka na jedenie a aj vanicka na kupanie - vsetko vam daju do chatky. Jedlo fantasticke a personal velmi mily a napomocny v kazdej chvili.

Tip na izbu: Chatka pri potoku
Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi ZuzanaC104.
Recenzované: 6. októbra 2018

Krásne štýlové ubytovanie v dreveničke s krbom , Lepšiu kuchyňu asi na Slovensku nenájdete . Budete sa cítiť ako v prepychovom hotely , ale pritom máte súkromie svojej dreveničky . Cena je vyššia , ale sa to vyplatí zažiť .

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi danielhalmes.

Mily Daniel,

dakujem Vam za Vase hodnotenie nasho rodinneho rezortu. Som rad ze Vam vsetko islo podla planu a Vasu dovolenku u nas ste si naplno uzili :) Tesim sa na Vas nabuduce u nas.

Prajem Vam vsetko dobre!

s pozdravom Richard Holec
director

Recenzované: 30. augusta 2018

Pobyt sme si náležite užili, boli sme veľmi spokojný a určite odporúčame. Jedlo výborné aj služby, ustretovosť a ochota personálu. Výborný napad bola aj rodinna opekačka. Dreveničky majú veľké čaro, ohen v krbe ani nehovoríme. Určite sa vrátime.

Tip na izbu: Pre väčšiu rodinnu partiu, dvojdrevenička ktorá sa dá prepojiť :) len a len odporúčame
Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi majulla.
Recenzované: 14. augusta 2018

Liptovsky dvor je rozhodne dobra volba pre rodiny s detmi. Baby friendly rezort ako sa patri :-) Ciste a vzdy upratane drevenicky, usmievavy a ustretovy personal, jedlo....jedna baseň :-) Citili sme sa vyborne, uzili sme si aj wellness. Deti spokojne a my tiez. Uz teraz sa tesime na dalsi pobyt :-)

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi 136naty.