Recenzované: 8. októbra 2018

Hotel Liptovsky Dvor sme si vybrali pre nase svadobne posedenie po obrade...
najlespi vyber, aky sme urobili.
hned od prveho zavolania, ci by sme si tam mohli urobit hostinu...ochota, ustretovost, mily personal.
v svadobny den nas krasne privitali, bol to velmi pekny zazitok aj pre nas, aj pre nasich rodicov, krasne vyzdobeny stol a restauracia, jedlo bolo neskutocne, krasne naaranzovane na tanieri a tie chute, obsluha bola na vysokej urovni...milota a ochota z kazdej strany, profesionalny pristup....citili sme sa tam naozaj vynikajuco a mame krasne spomineky na nas svadobny den.

• Termín ubytovania: október 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Companion822495.
Recenzované: 6. októbra 2018

V Liptovskom dvore sme boli uz druhy krat a urcite sa tam este vratime. Idealne miesto pre dovolenku aj s malym dietatom. Postielka,stolicka na jedenie a aj vanicka na kupanie - vsetko vam daju do chatky. Jedlo fantasticke a personal velmi mily a napomocny v kazdej chvili.

Tip na izbu: Chatka pri potoku
Termín ubytovania: september 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi ZuzanaC104.
Recenzované: 6. októbra 2018

Krásne štýlové ubytovanie v dreveničke s krbom , Lepšiu kuchyňu asi na Slovensku nenájdete . Budete sa cítiť ako v prepychovom hotely , ale pritom máte súkromie svojej dreveničky . Cena je vyššia , ale sa to vyplatí zažiť .

Termín ubytovania: september 2018, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi danielhalmes.
Recenzované: 30. augusta 2018

Pobyt sme si náležite užili, boli sme veľmi spokojný a určite odporúčame. Jedlo výborné aj služby, ustretovosť a ochota personálu. Výborný napad bola aj rodinna opekačka. Dreveničky majú veľké čaro, ohen v krbe ani nehovoríme. Určite sa vrátime.

Tip na izbu: Pre väčšiu rodinnu partiu, dvojdrevenička ktorá sa dá prepojiť :) len a len odporúčame
Termín ubytovania: august 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi majulla.
Recenzované: 14. augusta 2018

Liptovsky dvor je rozhodne dobra volba pre rodiny s detmi. Baby friendly rezort ako sa patri :-) Ciste a vzdy upratane drevenicky, usmievavy a ustretovy personal, jedlo....jedna baseň :-) Citili sme sa vyborne, uzili sme si aj wellness. Deti spokojne a my tiez. Uz teraz sa tesime na dalsi pobyt :-)

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi 136naty.