Hotel Liptovsky Dvor
Zobraziť ceny
Radi šetríte? Prehľadávame až 200 portálov s cieľom nájsť najnižšie ceny
Hotel Strachanovka(Liptovský Ján)
  • Reštaurácia
Alexandra Wellness Hotel(Liptovský Ján)
Hotel Klar(Liptovský Mikuláš)
Hotel Palazzo(Liptovský Mikuláš)
  • Reštaurácia
Hotel Sorea Marmot(Demänovská Dolina)
Hotel Bystrina(Demänovská Dolina)
  • Bezplatné parkovanie
Wellness Hotel Chopok(Demänovská Dolina)
Hotel Steve(Liptovský Mikuláš)
  • Reštaurácia
Hotel Tri Studničky(Demänovská Dolina)
  • Bezplatné parkovanie
Relax Hotel Fim(Demänovská Dolina)
  • Bazén
FilterVšetky jazyky
Zrecenzované: 13. marca 2018

Výborný personál , milí ochotní ľudia. Splnili každú našu požiadavku. Veľmi zaujímavá kuchyňa , šikovný kuchár.Krásne prostredie, čisté ubytovanie v chatách. Odporúčam aj rodičom s detičkami. My sa radi vrátime.

Termín ubytovania: marci 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi mmolnarova7.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovsky_Dvor, General Manager v zariadení Hotel Liptovsky Dvor.Zodpovedané: pred 5 týždňami

Dobry den pani Molnarova, velmi pekne Vam dakujem za Vasu krasnu recenziu. Som rad ze ste spomenuli prave tie veci na ktore sme aj my hrdi: mili a ochotni ludia, zaujimava kuchyna, ciste ubytovaànie v chalupkach a krasne prostredie. Budem sa tesit ked sa opat stretneme u nas na Liptovskom dvore mozno v inom rocnom obdobi. Prajem Vam krasny den a vsetko dobre. S pozdravom Váš, Richard

Zrecenzované: 5. marca 2018

Veľmi pekné prostredie, maximálna spokojnosť s izbami a dreveničkou, veľmi milí a ústretoví personál. Jedlo fantastické. Bazén pridaná hodnota :). Už sme tu v minulosti boli a prídeme znovu - to hovorí za všetko :).

Termín ubytovania: februári 2018, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi zelenamichaela.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovsky_Dvor, General Manager v zariadení Hotel Liptovsky Dvor.Zodpovedané: 14. marca 2018

Mila Michaela,

dakujem Vam velmi pekne za Vasu navstevu nasho rodinneho rezortu ako aj za Vase "vinikajuce" hodnotenie. S radostou ho budem tlmocit mojim spolupracovnikom a rad ich pochvalim za ich skvelu pracu. Tesim sa na Vas opat u nas :)

Vsetko dobre a krasny den Vam prajem,

Váš Richard

Zrecenzované: 12. februára 2018

Do Hotela Liptovsky dvor sa vraciame vzdy velmi radi,hlavne kvoli krasnej prirode, vynikajucej kuchyni a prijemnej obsluhe. Vrelo odporucame pobyt za kazdeho pocasia. Dakujeme pekne, radi sa k Vam vratime

Tip na izbu: Drevenicka najblizsie k restauracii
Poďakujte používateľovi lenkapom.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovsky_Dvor, General Manager v zariadení Hotel Liptovsky Dvor.Zodpovedané: 14. februára 2018

Mila Lenka,
dakujem ti velmi pekne za tvoju krasnu recenziu. Mrzi ma ze nam choroba nedovolila aby sme boli viac spolu;( Dufam ze si to uzili aj deti a Libor. Pozdravujem vas a tesim sa nabuduce. Krasny den! Vas Richard

Zrecenzované: 11. februára 2018

Maximálna spokojnosť, personál nám vyšiel v ústrety pri všetkých požiadavkách, ktoré sme mali najmä pre 5 a 10-mesačné bábätká. Ubytovanie príjemné, strava výborná, personál ochotný. Lokalita krásna, veľmi radi sa vrátime - aj keď vyskúšame pravdepodobne "mimozimné" obdobie :)

Poďakujte používateľovi janah41.

Mila Janka, Tobiasko a Sebastiánko, dakujeme vam za vasu navstevu ako aj za vase super hodnotenie. Som rad ze vam u nas chutilo a dobre ste sa u nas citili. Budeme sa na vas opat tesit, ked tu bude mimozimne obdobie:) Velmi sa tesim z tjoho, ked si uvedomim kolko malych Liptovskych Tvorov uz u nas na dvore vyrastlo :) Tesim sa na dalsich dvoch partakov! Krasny den a prajem vsetko dobre. S pozdravom Richard Holec

Zrecenzované: 10. februára 2018

Krasne prostredie, velmi pekne a ciste ubytovanie, famozne jedlo , vyborne masaze, usmievavy a ochotny personal. Vrelo odporucam rodinkam s detmi. Urcite sa sem znova vratime. Dakujeme este raz a prajeme vela spokojnych zakaznikov.

Poďakujte používateľovi andrea_kosut.

Mila Andrea,

Dakujem Vam velmi pekne za Vasu krasnu reakciu - hodnotenie Vasho pobytu u nas. Som velmi rad ze sa Vam u nas pacilo a uzili ste si Vas pobyt u nas. Vzdy nas to velmi potesi ked je pobyt hosti presne podla ich predstav. Podakovanie odovzdam mojim kolegom:)
Prajem Vam vsetko dobre a tesim sa na Vasu dalsiu navstevu u nas. S pozdravom Richard Holec