Zrecenzované: 5. marca 2018

Veľmi pekné prostredie, maximálna spokojnosť s izbami a dreveničkou, veľmi milí a ústretoví personál. Jedlo fantastické. Bazén pridaná hodnota :). Už sme tu v minulosti boli a prídeme znovu - to hovorí za všetko :).

Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi zelenamichaela.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovsky_Dvor, General Manager v zariadení Hotel Liptovsky Dvor.Zodpovedané: 14. marca 2018

Mila Michaela,

dakujem Vam velmi pekne za Vasu navstevu nasho rodinneho rezortu ako aj za Vase "vinikajuce" hodnotenie. S radostou ho budem tlmocit mojim spolupracovnikom a rad ich pochvalim za ich skvelu pracu. Tesim sa na Vas opat u nas :)

Vsetko dobre a krasny den Vam prajem,

Váš Richard

Zrecenzované: 12. februára 2018

Do Hotela Liptovsky dvor sa vraciame vzdy velmi radi,hlavne kvoli krasnej prirode, vynikajucej kuchyni a prijemnej obsluhe. Vrelo odporucame pobyt za kazdeho pocasia. Dakujeme pekne, radi sa k Vam vratime

Tip na izbu: Drevenicka najblizsie k restauracii
Poďakujte používateľovi lenkapom.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovsky_Dvor, General Manager v zariadení Hotel Liptovsky Dvor.Zodpovedané: 14. februára 2018

Mila Lenka,
dakujem ti velmi pekne za tvoju krasnu recenziu. Mrzi ma ze nam choroba nedovolila aby sme boli viac spolu;( Dufam ze si to uzili aj deti a Libor. Pozdravujem vas a tesim sa nabuduce. Krasny den! Vas Richard

Zrecenzované: 11. februára 2018

Maximálna spokojnosť, personál nám vyšiel v ústrety pri všetkých požiadavkách, ktoré sme mali najmä pre 5 a 10-mesačné bábätká. Ubytovanie príjemné, strava výborná, personál ochotný. Lokalita krásna, veľmi radi sa vrátime - aj keď vyskúšame pravdepodobne "mimozimné" obdobie :)

Poďakujte používateľovi janah41.

Mila Janka, Tobiasko a Sebastiánko, dakujeme vam za vasu navstevu ako aj za vase super hodnotenie. Som rad ze vam u nas chutilo a dobre ste sa u nas citili. Budeme sa na vas opat tesit, ked tu bude mimozimne obdobie:) Velmi sa tesim z tjoho, ked si uvedomim kolko malych Liptovskych Tvorov uz u nas na dvore vyrastlo :) Tesim sa na dalsich dvoch partakov! Krasny den a prajem vsetko dobre. S pozdravom Richard Holec

Zrecenzované: 10. februára 2018

Krasne prostredie, velmi pekne a ciste ubytovanie, famozne jedlo , vyborne masaze, usmievavy a ochotny personal. Vrelo odporucam rodinkam s detmi. Urcite sa sem znova vratime. Dakujeme este raz a prajeme vela spokojnych zakaznikov.

Poďakujte používateľovi andrea_kosut.

Mila Andrea,

Dakujem Vam velmi pekne za Vasu krasnu reakciu - hodnotenie Vasho pobytu u nas. Som velmi rad ze sa Vam u nas pacilo a uzili ste si Vas pobyt u nas. Vzdy nas to velmi potesi ked je pobyt hosti presne podla ich predstav. Podakovanie odovzdam mojim kolegom:)
Prajem Vam vsetko dobre a tesim sa na Vasu dalsiu navstevu u nas. S pozdravom Richard Holec

Zrecenzované: 8. februára 2018

Perfektná kuchyňa a super obsluha v príjemnom prostredí. Najviac ma teší tradičná gastronómia podávaná modernou formou. Veľmi rýchla obsluha aj vzhľadom k plnosti reštaurácie. Ceny zodpovedajúce podávanej kvalite.

Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi 336branislavd.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovsky_Dvor, General Manager v zariadení Hotel Liptovsky Dvor.Zodpovedané: 12. februára 2018

Dobry den pan Branislav,

dakujem Vam velmi pekne za Vase hodnotenie nasej restauracie. Som rad ze Vam chutilo a ze odcenujete snahu nasich kolegov uvarit chutne slovenske jedla sucastne a moderne. Ano sme presvedceni ze kvalita a servis ma mat svoju cenu. Tesime sa na Vas aj nabuduce v nasej restauracii. PS: hlavne v sezone mavame napor a preto velmi odporucam vcasnu rezervaciu stola u nas na: 0918 683 123
Prajem Vam krasny den a nazdravie, s pozdravom Richard Holec