Penzion Za vodou(Liptovský Ján)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
Rezervujte teraz, zaplaťte pri pobyte
49 USD
Svatojansky Kastiel(Liptovský Ján)
Bezplatné zrušenie do 26.07.
Rezervujte teraz, zaplaťte pri pobyte
75 USD
72 USD
Hotels.com
Penzión UNA(Liptovský Ján)
60 USD
104 USD
Ukázať ponuku
Hotel SOREA MÁJ(Liptovský Ján)
100 USD
  • Bezplatné parkovanie
Villa Victoria Penzion(Liptovský Ján)
Hotels.com
Penzion Maco(Liptovský Ján)
Priceline
  • Reštaurácia
Sankt Johann(Liptovský Ján)
  • Bezplatné parkovanie
Žiadna dostupnosť od našich partnerov v rámci uvedených dátumov
Zrecenzované: 5. marca 2018

Veľmi pekné prostredie, maximálna spokojnosť s izbami a dreveničkou, veľmi milí a ústretoví personál. Jedlo fantastické. Bazén pridaná hodnota :). Už sme tu v minulosti boli a prídeme znovu - to hovorí za všetko :).

Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi zelenamichaela.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovsky_Dvor, General Manager v zariadení Hotel Liptovsky Dvor.Zodpovedané: 14. marca 2018

Mila Michaela,

dakujem Vam velmi pekne za Vasu navstevu nasho rodinneho rezortu ako aj za Vase "vinikajuce" hodnotenie. S radostou ho budem tlmocit mojim spolupracovnikom a rad ich pochvalim za ich skvelu pracu. Tesim sa na Vas opat u nas :)

Vsetko dobre a krasny den Vam prajem,

Váš Richard

Zrecenzované: 12. februára 2018

Do Hotela Liptovsky dvor sa vraciame vzdy velmi radi,hlavne kvoli krasnej prirode, vynikajucej kuchyni a prijemnej obsluhe. Vrelo odporucame pobyt za kazdeho pocasia. Dakujeme pekne, radi sa k Vam vratime

Tip na izbu: Drevenicka najblizsie k restauracii
Poďakujte používateľovi lenkapom.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovsky_Dvor, General Manager v zariadení Hotel Liptovsky Dvor.Zodpovedané: 14. februára 2018

Mila Lenka,
dakujem ti velmi pekne za tvoju krasnu recenziu. Mrzi ma ze nam choroba nedovolila aby sme boli viac spolu;( Dufam ze si to uzili aj deti a Libor. Pozdravujem vas a tesim sa nabuduce. Krasny den! Vas Richard

Zrecenzované: 11. februára 2018

Maximálna spokojnosť, personál nám vyšiel v ústrety pri všetkých požiadavkách, ktoré sme mali najmä pre 5 a 10-mesačné bábätká. Ubytovanie príjemné, strava výborná, personál ochotný. Lokalita krásna, veľmi radi sa vrátime - aj keď vyskúšame pravdepodobne "mimozimné" obdobie :)

Poďakujte používateľovi janah41.

Mila Janka, Tobiasko a Sebastiánko, dakujeme vam za vasu navstevu ako aj za vase super hodnotenie. Som rad ze vam u nas chutilo a dobre ste sa u nas citili. Budeme sa na vas opat tesit, ked tu bude mimozimne obdobie:) Velmi sa tesim z tjoho, ked si uvedomim kolko malych Liptovskych Tvorov uz u nas na dvore vyrastlo :) Tesim sa na dalsich dvoch partakov! Krasny den a prajem vsetko dobre. S pozdravom Richard Holec

Zrecenzované: 10. februára 2018

Krasne prostredie, velmi pekne a ciste ubytovanie, famozne jedlo , vyborne masaze, usmievavy a ochotny personal. Vrelo odporucam rodinkam s detmi. Urcite sa sem znova vratime. Dakujeme este raz a prajeme vela spokojnych zakaznikov.

Poďakujte používateľovi andrea_kosut.

Mila Andrea,

Dakujem Vam velmi pekne za Vasu krasnu reakciu - hodnotenie Vasho pobytu u nas. Som velmi rad ze sa Vam u nas pacilo a uzili ste si Vas pobyt u nas. Vzdy nas to velmi potesi ked je pobyt hosti presne podla ich predstav. Podakovanie odovzdam mojim kolegom:)
Prajem Vam vsetko dobre a tesim sa na Vasu dalsiu navstevu u nas. S pozdravom Richard Holec

Zrecenzované: 8. februára 2018

Perfektná kuchyňa a super obsluha v príjemnom prostredí. Najviac ma teší tradičná gastronómia podávaná modernou formou. Veľmi rýchla obsluha aj vzhľadom k plnosti reštaurácie. Ceny zodpovedajúce podávanej kvalite.

Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi 336branislavd.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Liptovsky_Dvor, General Manager v zariadení Hotel Liptovsky Dvor.Zodpovedané: 12. februára 2018

Dobry den pan Branislav,

dakujem Vam velmi pekne za Vase hodnotenie nasej restauracie. Som rad ze Vam chutilo a ze odcenujete snahu nasich kolegov uvarit chutne slovenske jedla sucastne a moderne. Ano sme presvedceni ze kvalita a servis ma mat svoju cenu. Tesime sa na Vas aj nabuduce v nasej restauracii. PS: hlavne v sezone mavame napor a preto velmi odporucam vcasnu rezervaciu stola u nas na: 0918 683 123
Prajem Vam krasny den a nazdravie, s pozdravom Richard Holec