Kalamitsi Beach

Recenzované: 25. augusta 2017
babarnicka
Topoľčany, Slovensko

Recenzované: 25. augusta 2017

Precestoval som celé Chalkidiki a x miest po celom Grécku. A môžem vyhlásiť že asi nič lepšie v Grécku nenájdete.Krásne čisté more s plytčinami kde hladina vody nepresahuje 50cm ani 300m od pláže ,s čistým zlato-bielym pieskom. Celé okolie Sarti je denno denne upratované a každé ráno čistené. Množtvo Taverien a reštaurácií od výmyslu sveta s tým najmňamkovatejšími mňamkami. Myslím že toto miesto musí uspokojiť každého návštevníka. Dajú sa tu nájsť kľudné miesta ale aj miesta kde je plnšie. Nočné prechádzky pomedzi stovky obchodíkov ktorými sú preplnené ulice Sarti stoja tiež zato. Vrele odporúčam najmä rodinám s deťmi.

Dátum zážitku: august 2017
1  Poďakujte používateľovi babarnicka.
Recenzované: 29. augusta 2019

Recenzované: 23. augusta 2019