Recenzované: 29. októbra 2017

Našli sme tento hotel na Slovenskom Zľavomate a páčil sa nám.
Izby sú priestranné, lokalita napriek blízkosti hlavnej cesty celkom pokojná. Raňajky výborné (formou bufetových stolov), o večeri sa to bohužiaľ povedať už nedá, na výber sme mali len či chceme alebo nie - nejaká voľba napr. z dvoch jedál by bola vítaná. Hotel má jednoduchý wellness, uteráky si ale zoberte z izby a župan z domu.
Naše malé deti sa vo vnútornom detskom kútiku vyšantili, vonku sa počas nášho pobytu z dôvodu zlého počasia nedalo robiť nič.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi jakuvo.
Recenzované: 21. januára 2016

Veľmi dobre zariadený rodinný hotel. výhodou je kuchynka situovaná na každom poschodí, kvalitná strava, detský kútik, možnosť posedieť si a zahrať sa s deťmi v záhrade hotela, mnimálna vzdialenosť k akvaparku

Dátum pobytu: august 2015
1  Poďakujte používateľovi Adrián A Julka K.
Recenzované: 22. októbra 2019

Dátum pobytu: október 2019