Zrecenzované: 2. augusta 2017

Ďakujeme hotelu Romantza Mare za super dovolenku.
Boli sme ubytovaní v komplexe I., ktorí je v gréckom štýle. Izba bola hneď na prízemí, čiže kúsok od bazéna. Ubytovanie je priemerné, žiadny luxus, skôr na úrovni apartmánov. Na prespanie bohato stačí. Okolie hotela je krásne a udržiavané. Personál je veľmi milý a ochotný. Ak ich o čokoľvek požiadate, vyjdu v ústrety. Strava je v pohode, občas jednotvárna, ale chutná. Animátori sa starajú o zábavu, čo veľmi ocenili deti.
All inclusive je časovo obmedzení, na to sme však boli upozornení už pri kúpe zájazdu a nijak nás to ani neobmedzovalo. Celkovo sme boli veľmi spokojní, odniesli sme si pekné spomienky a určite by sme sa znovu vrátili.

• Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s rodinou
7  Poďakujte používateľovi AngieSub.
Zrecenzované: 29. júla 2017

Super dovolenka, kto môžete, určite tam choďte, najlepšie však v júni alebo v septembri, kedy už to teplo nie je až také veľké. My sme boli v júly. Ubytovanie ako v 3 * hoteloch u nás, v pohode. Jedlo super, najete sa do popuku. V okolí sú tie najkrajšie pláže, stačí si požičať auto na pár dní a obeháte celý ostrov. Koho zaujíma história, je tam mesto Rodos, Lindos. Veľmi dôležitá vec!!! Ak by ste mali hocijaký problém s izbou ihneď choďte na recepciu a povedzte im to, sú veľmi zlatí - hneď vám izbu vymenia. Nás trocha vyrušovala klíma susedov, hneď na druhý deň sme si žiadali výmenu a dostali sme tichšiu izbu. Určite sa tam plánujeme vrátiť.

Tip na izbu: Pýtajte si komplex 2
  • Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi pedroarabela.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Romantza M, Διευθυντής v zariadení Romantza Mare.Zodpovedané: 30. júla 2017

Dear pedroarabela

Thank you very much for taking the time and thoroughly describe your holidays in our house. We are filled with joy reading that your time, here, was memorable and that you departed with wonderful moments in mind.

It is always a pleasure for us to hear how much our guests enjoyed the location, facilities and especially the service provided by our hardworking staff; thank you for taking time to particularly shine a light on that amazing team and their efforts!

It was a great pleasure hosting you in Romantza Mare and we look forward to welcoming you back at our hotel and offer you only the best of everything!

Warm regards,

General Manager
Thanasis Mantalis & Romantza Mare Hotel

Zrecenzované: 13. marca 2017

Bola to nasa prva dovolenka cez cestovku a s all inclusive.Nevedela som co mam ocakavat...Ubytovanie bolo v izbach so starym nabytkom a tvrdymi postelami.Kupelna bola velmi mala. Ked ste mali izbu na juh,alebo zapad tak sa v nej nedalo vydrzat,len ked ste mali stale zapnutu klimu(my klimu neznasame). Plaz bola kamienkova,mala a dost daleko od hotela a bola nevhodna pre male deti pretoze bola dost rychlo hlboka voda a aj dost studena.Kamienky boli neprijeme takze treba topanky do vody. Strava bola chutna,ale malo pestra.Ziadny bufet pocas dna,len keksy a zmrzlina.Boli tam dobri animatori, vecerne diskoteky so sutazami pre deti a potom aj dospelych boli super. Personal hotela bol mily a manazer hotela tiez vysiel v ustrety ked sme chceli vymenit izbu kvoli malej kupelni a orientaci izby na juh (tam sa fakt nedalo vydrzat...). Celkovo by som to hodnotila ako horsiu dovolenku,pretoze stala dost penazi a boli sme aj na Krete iba o nieco drahsej dovolenke ale ta bola o 100% lepsia. Uz by som sa sem urcite nevratila. Neodporucam ju pre rodiny s detmi.

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi MajkaNMnV.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Romantza M, Διευθυντής v zariadení Romantza Mare.Zodpovedané: 23. marca 2017

Dear Client
We deeply appreciate your comments about your stay and we are sorry for your commence concerning your stay
Please also note that in Romantza Mare Hotel we always try to justify our quality .
We will surely use your comments to avoid any future unhappy guests.
We all wish to see you again in order to provide you a new hospitality experiance
Berst regards
Hotel Manager
A. Mantalis

Zrecenzované: 12. augusta 2015

Hotel starý, nie je veľmi čistý. Nevhodný pre deti, trpia tu hladom, kedže ako snack ponúkajú keksy a broskyňový kompót. Detský bazén ošúpaný, nemyslím, že v nich často menia vodu. Ak si ráno neobsadíte lehátko, ste bez šance. Ďalšie sú nepoužitelné. Izby ako tak upratané, bez sietky, nefunguje klima riadne, záchod misa nie je najnovšia, Tv šumí max 1program sme chytili. Tie hnusné závesy v kúpelni plesnivé... že desné.
Strava : Niečo také odporné si neviete predstaviť. Zaplatili sme all incl. family 5 osob cca 3200 eur, bolo nam povedané, že po 21.hod nepodavajú alkohol, pretože je to rodinný hotel- ok. Jedlo fadné, džúsy práškové, káva riedená voda. Raňajky sme prežili, obed odporné jedla dookola to isté, tvrdá pizza, rozvarené cestoviny, čiže blato, po konzultácii s personálom uvarili iné, zemiaky tvrdé, maso sa nedalo žuť, okrem kuracieho. Ryby hnusne rozpadajúci sa Pangasius, alebo čosi také. Dezerty v nedohľade... želatína, 2x za sebou domácky koláč, baklava a profiterols. Ovocie plesnivé nektarinky a broskyne. Ešte, že sme sem-tam mali slivky tvrdé, melón a hrozno.Snack bar na jedlo neponúka nič iba, lacné nápoje, ktoré sa podávaju z trúbky, či čo to je. Po 16hodine, zavrú snack bar, nemáte ani plastové poháre na nabratie si vody. Museli sme chodiť kupovať pitie a jedlo do marketu, aby dieťa, ked sa zobudí bude mať, čo prejesť. Bola som už taká napálená, že som večer hovorila s managerom a so zást. managera, čo to má byť. Povedal, že cestovná agentúra nám mala povedať, že to je light or soft service nie all inclusive - tak to vás riadne vytočí. Na posledný deň konečne na snack bar doniesli pre deti melón a slané tyčinky. Ináč musím podotknúť, českí turisti zaplatili na 10 dní pre 4 osoby 48000 česk.korún. My na 7 dní 5 osob 3200 eur. Nechápem ani ľudí, prečo boli pohoršení, že sme boli nahnevaní. My sme si overili, čo ponúka v danom hotely all inclusive v strave. Na snack bolo písané ovocie, a nie kompót a podobne...obedy dezerty, ktoré som nevidela, až večer. Kto by nebol nahnevaný, ak si niekto kúpi dovolenku za cca 450 a niekto za cca 650-700 eur tak je to asi jasné, že so službami nie je spokojní. Hlavne, ked sme boli zavádzaní CK.
Personál : Poďme riešiť delegátku Adu B. Bohužiaľ boli sme u nej riešiť reklamáciu. Bola totálne neprofesionálna, povedala, že si mám zaplatiť 5* hotel. Nechcela nám pomocť ani, ked sme sa na ju otočili so sťažnosťou, že sme boli vytázaní z pláže, vraj nie je pre klientov Rom.Mare. Delegátka zvyšovala hlas, povedala, že ona našu reklamáciu podpísala a mám si volať na centrálu Hydrotouru. Dokonca som dostala vysoké teploty a dala som si ju volať z recepcie.. jednoducho povedala, že príde na druhý deň, nemá na starostí iba náš hotel. Toto je fakt nie vtip, ešte že sme tam mali svedkov. Ani sa nečudujem, že tu nechodia iní klienti ako Ang. Nemci atd pre nich sú určené iné hotely s lepšími službami a perfektnymi cenami..Vid CK Thomas Cook.

Milujem Rhodos, ale toto nie je lokalita, pre nočný život, takže za zábavou odp. Faliraki, Rhodos a Lindos hystorický artifakt. Pláže Tsampika, Golden sand beach, Rhodos beach, Lindos beach, Haraki, Kalithea Spa a Anthony Quinn bay su super.

Termín ubytovania: júl 2015
17  Poďakujte používateľovi enyb6.
Zrecenzované: 5. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou