Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Hrozna dovolenka” 1 z 5 bublín
Recenzia Romanza Mare

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 1 lokalitu!
Romanza Mare
Na pozícii č. 12 spomedzi 15 hotelov v Kallithei
Žilinský kraj, Slovensko
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 13 bodov za pomoc
“Hrozna dovolenka”
1 z 5 bublín Recenzované: 12. augusta 2015

Hotel starý, nie je veľmi čistý. Nevhodný pre deti, trpia tu hladom, kedže ako snack ponúkajú keksy a broskyňový kompót. Detský bazén ošúpaný, nemyslím, že v nich často menia vodu. Ak si ráno neobsadíte lehátko, ste bez šance. Ďalšie sú nepoužitelné. Izby ako tak upratané, bez sietky, nefunguje klima riadne, záchod misa nie je najnovšia, Tv šumí max 1program sme chytili. Tie hnusné závesy v kúpelni plesnivé... že desné.
Strava : Niečo také odporné si neviete predstaviť. Zaplatili sme all incl. family 5 osob cca 3200 eur, bolo nam povedané, že po 21.hod nepodavajú alkohol, pretože je to rodinný hotel- ok. Jedlo fadné, džúsy práškové, káva riedená voda. Raňajky sme prežili, obed odporné jedla dookola to isté, tvrdá pizza, rozvarené cestoviny, čiže blato, po konzultácii s personálom uvarili iné, zemiaky tvrdé, maso sa nedalo žuť, okrem kuracieho. Ryby hnusne rozpadajúci sa Pangasius, alebo čosi také. Dezerty v nedohľade... želatína, 2x za sebou domácky koláč, baklava a profiterols. Ovocie plesnivé nektarinky a broskyne. Ešte, že sme sem-tam mali slivky tvrdé, melón a hrozno.Snack bar na jedlo neponúka nič iba, lacné nápoje, ktoré sa podávaju z trúbky, či čo to je. Po 16hodine, zavrú snack bar, nemáte ani plastové poháre na nabratie si vody. Museli sme chodiť kupovať pitie a jedlo do marketu, aby dieťa, ked sa zobudí bude mať, čo prejesť. Bola som už taká napálená, že som večer hovorila s managerom a so zást. managera, čo to má byť. Povedal, že cestovná agentúra nám mala povedať, že to je light or soft service nie all inclusive - tak to vás riadne vytočí. Na posledný deň konečne na snack bar doniesli pre deti melón a slané tyčinky. Ináč musím podotknúť, českí turisti zaplatili na 10 dní pre 4 osoby 48000 česk.korún. My na 7 dní 5 osob 3200 eur. Nechápem ani ľudí, prečo boli pohoršení, že sme boli nahnevaní. My sme si overili, čo ponúka v danom hotely all inclusive v strave. Na snack bolo písané ovocie, a nie kompót a podobne...obedy dezerty, ktoré som nevidela, až večer. Kto by nebol nahnevaný, ak si niekto kúpi dovolenku za cca 450 a niekto za cca 650-700 eur tak je to asi jasné, že so službami nie je spokojní. Hlavne, ked sme boli zavádzaní CK.
Personál : Poďme riešiť delegátku Adu B. Bohužiaľ boli sme u nej riešiť reklamáciu. Bola totálne neprofesionálna, povedala, že si mám zaplatiť 5* hotel. Nechcela nám pomocť ani, ked sme sa na ju otočili so sťažnosťou, že sme boli vytázaní z pláže, vraj nie je pre klientov Rom.Mare. Delegátka zvyšovala hlas, povedala, že ona našu reklamáciu podpísala a mám si volať na centrálu Hydrotouru. Dokonca som dostala vysoké teploty a dala som si ju volať z recepcie.. jednoducho povedala, že príde na druhý deň, nemá na starostí iba náš hotel. Toto je fakt nie vtip, ešte že sme tam mali svedkov. Ani sa nečudujem, že tu nechodia iní klienti ako Ang. Nemci atd pre nich sú určené iné hotely s lepšími službami a perfektnymi cenami..Vid CK Thomas Cook.

Milujem Rhodos, ale toto nie je lokalita, pre nočný život, takže za zábavou odp. Faliraki, Rhodos a Lindos hystorický artifakt. Pláže Tsampika, Golden sand beach, Rhodos beach, Lindos beach, Haraki, Kalithea Spa a Anthony Quinn bay su super.

Termín ubytovania: júli 2015
Užitočné?
13 Poďakujte používateľovi enyb6.
Napísať recenziu

• Najskôr slovenčina
  • Najskôr švédčina
  • Akékoľvek
Najskôr slovenčina
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Kallithea alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 0.4 km
Č. 6 z 15 v lokalite Kallithea
4.0 z 5 bublín 1 636 recenzií
Vzdialenosť 4.0 km
La Marquise Luxury Resort Complex
La Marquise Luxury Resort Comple...
Č. 2 z 15 v lokalite Kallithea
4.5 z 5 bublín 2 117 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Romanza Mare? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Romanza Mare

Cenový rozsah (za noc): 31 € – 175 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 3 — Romanza Mare 3*
Počet izieb: 90
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com, Booking.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Romanza Mare. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?