“Skvelá dovolenka :)”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 4 lokality!
Aldemar Amilia Mare
Na pozícii č. 6 spomedzi 20 hotelov v Kallithei
Považská Bystrica, Slovensko
Prispievateľ úrovne 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Skvelá dovolenka :)”
Recenzované: 16. júla 2016

Dovolenka výborná. Boli sme ubytovaní priamo v hlavnej budove s obrovskou terasou a dokonalým výhľadom na bazény a more. Izba bola veľká, čistá, každý deň uprataná. V rámci all inclusive nám chýbalo, že hotel nedopĺňal minerálku do minibaru. Po pitnú vodu sme si museli chodiť do automatov, ktoré nie vždy a dobre fungovali. Kapacita hotela nezodpovedala počtu lehátok na pláži. Podľa pocitu, ľudí bolo viac, než počet miest na pláži. Každé ráno sme si museli privstať a obsadiť miesta (ale nevadilo nám to, na pláži sme to dospali). More bolo priezračne čisté, právom mu bola udelená modrá vlajka. Strava bola výborná, vždy sa dalo vybrať z množstva jedál, dokonca aj celiatici si prišli na svoje. Večerné posedenia bývali skvelé. V baroch bolo na výber z množstva alkoholických, či nealkoholických nápojov, bez dlhšieho čakania. Animácie a večerné programy boli na dobrej úrovni. Musíme pochváliť Natáliu, ktorá mala fantastickú aquazumbu, čo bolo výborné a Tomáša, ktorý sa venoval detičkám v miniklube. Obaja boli zlatí, úžasní a ochotní vždy pomôcť. Cez deň sa venovali Slovenským dovolenkárom. Celkovo hodnotíme dovolenku na výbornú.

• Ubytoval(a) sa v júli 2016, cestoval(a) s priateľmi
Užitočné?
4 Poďakujte používateľovi MarikaMisikova.
Napísať recenziu

3 recenzie
3 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 13 bodov za pomoc
Recenzované: 26. septembra 2015

Napriek tomu, že sme mali zakúpený pobyt v tomto hoteli, presunuli nás do sesterského Aldemar Paradise Village, namiesto výhľadu na more, za ktorý sme navyše priplatili 138 eur, mali sme asi 20-30 stupňový výhľad na pobrežie a hotely na protiľahlom brehu (Lomeniz Blue a Kresten Palace), namiesto toho, aby sme si užili za nie málo peňazí pokojnú dovolenku, mali sme zábavu z jednej a druhej strany izby (automaty a stolové hry, kde sa mládež vlastne len 7-10 m pod nami hlučne zabávala do skorého rána) a o rovnakú hlučnú zábavu sa nám starali aj z protiľahlých hotelov. Áno, aj to je realita Slováka, cestujúceho cez slovenské cestovky v týchto dňoch na väčšine gréckych ostrovoch. Akoby si mnohí hotelieri i cestovky mysleli, že báječné more dokáže schladiť , upokojiť či zahladiť boľačky nespokojných turistov z východnej Európy. Bohužiaľ, rovnakú skúsenosť sme sa dozvedeli aj od českých, poľských či maďarských turistov, ktorí tiež sú zrejme iba piate koleso na voze...
Hotel Amilia Mare sme si vybrali aj preto, že v info o zájazde sa spomína, že hotel vstupuje do sezóny 2015 po komplexnej rekonštrukcii a pri dokúpení výhľadu na more sme sa nádejali, že aj do tretice zažijeme na Rodose rovnako báječnú dovolenku ako v predchádzajúcich rokoch. Lenže už prvý kontakt s hotelovým personálom nás prebral z optimizmu a nádejí. Vraj, v hoteli majú všetko obsadené, preto nás ubytujú vo vedľajších vilkách Paradise Village. Všetci nás pritom ubezpečovali, že je to lepšie a krajšie. Opak bol však pravdou. Izby s hlučnou klimatizáciou, pootlkavaným nábytkom a najmä priplateným výhľadom na more pripomínal všetko možné len nie zrekonštruovaný a kvalitný hotelový komplex.
Ráno sme ubytovanie reklamovali a delegátka sľúbila nápravu: vraj, poobede nám opäť v Paradise Village ukážu niekoľko izieb a my si z nich vyberieme tú pravú. Ibaže poobede nám ukázali iba jednu jedinú a mali sme vlastne na výber, či budeme pozerať viac na more alebo si za vlastné peniaze masochisticky užívať aj naďalej extravagantné zábavky mládežníkov. Napokon sme sa presťahovali, dnes viem, že sme s tým nemali súhlasiť, pretože do večera bol v izbe neznesiteľný zápach zatuchliny, na ktorý nepomohlo ani intenzívne vetranie a prievan. Navyše ráno som si skoro poranil lýtko na asi 5 cm hrdzavom šraube, ktorý trčal z postele na mieste kde sa vystupuje z postele. Nasledovala opäť ďalšia reklamácia a keďže sme si chceli počas dovolenky oddýchnuť a užiť more, žiadali sme už len o vyčistenie a prepláchnutie odtokových potrubí a odstránenie šraubu (škoda že nemožno priložiť aj foto, pozn.). Aj napriek ďalšej urgencii po dvoch dňoch nekonania, sa nič nedialo, napokon som šraub vytočil sám. Vyzerá to teda tak, že do zrekonštruovaného hotela si v budúcnosti budem pribaľovať šraubovák, kliešte a iné drobné náradie. Prepáčte, ale takéto lapsusy by sa nemali stať ani v turistickej ubytovní a nieto v 5* rezorte.
Summa summarum: Osemdňovú dovolenku sme prežili so zaťatými zubami, pocit, že nás podviedli v hoteli a svoj podiel viny na tom nesie aj CK tým, že od prvého dotyku klienta s hotelom ho nechá napospas osudu a hotelovým móresom. Za 20 rokov čo cestujeme na dovolenky sme sa s podobnými praktikami ešte nestretli, pritom nie sme ani nároční a dokonca vieme byť aj tolerantní, ale všetko má svoje medze. S jediným s čím sme boli spokojní, bolo úžasné a čarovné more. Čistučké, priezračné a teplé aj v neskorých letných dňoch. Žiaľ, to ostatné, počnúc monotónnou a jednotvárnou stravou, únavnými a opakujúcimi sa animáciami trvajúcimi do 23. hod až po deravé a poškodené ručníky, vyležané „korytka“ na plážových ležadlách, ľadové výrazy personálu, to všetko zaostalo nielen za očakávaním ale aj za úrovňou predchádzajúcich dovoleniek na Rodose. Rodos áno, ale určite nie Aldemar! A ešte viem isto, že prvá dovolenka s touto CK bola aj poslednou. Ak niekto chce naozaj vidieť ako vyzerá a funguje 5* hotel, nech navštívi Seabank v Melieha na Malte, kde v porovnaní s týmto hotelom je Aldemar iba lepšou „trojkou“. Ako môže byť v takom „značkovom“ hoteli tolerované nosenie dlhých nohavíc (dress code) či povaľujúce sa mačky v reštauráciách?!

Termín ubytovania: septembri 2015
Užitočné?
12 Poďakujte používateľovi Jozef M.
Bratislava, Slovensko
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
Recenzované: 29. augusta 2015

Dakujeme za super dovolenku v Aldemar Amilia Mare :) vratili sme sa sem po 7 rokoch :) a mozem odporucit :) vybavenie hotela stylovym nabytkom, cistota izieb, jedlo, tematicke restauracie, plaz...vsetko vyborne :) ochota personalu zostala rovnaka, delegatka vynikajuca :)

• Ubytoval(a) sa v auguste 2015, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Monika123451.
Považská Bystrica, Slovensko
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
Recenzované: 26. augusta 2015

Chcela by som upozorniť na skutočnosť, že hotel Aldemar neubytuje Slovenské 3-4 členné rodiny v hoteli- aj keď ho majú zarezervovany, ale v max. 3* ubytovni. Dnes t.j. 26,8,2015 sme sa vrátili. Všetky 3-4 členné rodiny ubytovali vo veľmi skromných podmienkach veľmi ďaleko od hotela. Šesť rodín sme sa sťažovali hneď ráno. Delegátka Janka nám sprostredkovala presun bližšie k centzrálnemu hotelu kde sa konali aj rôzne akcie. O zrekonštruovanom a zajednanom 5*hoteli sme mohli len snívať. Ochotná však veľmi nebola, ale nedali sme jej na výber. Ani nové ubytovanie nestálo zaveľa. Jednalo sa o priemerne izby3*. V hoteli sa nachádzaju šváby. Čistota je priemerna. Jedlo celkom dobré, tak isto aj pláž. Dovolenka nebola adekvátna sume ktorú sme zaplatili. Určite sa cítime podvedemý kôli ubytovaniu.

Chcela by som ale pochváliť prácu slovenských animátorov. Maťa, Martin, Barbora.
Hlavne ďakujeme Maťke. Týmto ich aj pozdravujeme a prajeme veľa úspechov.

• Ubytoval(a) sa v auguste 2015, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi Lenka500.
Bratislava
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
Recenzované: 16. augusta 2015

Vynikajúca poloha, len par km od hlavneho mesta, kde sa da ist taxikom cca 12 euro, alebo autobusom priamo z hotela. Odporučam prenajať si auto aj na 3 dni, je čo vidiet, požičovňa hned pred hotelom. Hotelovym vlačikom do kupelou Kaléiithea - krasny zažitok. Strava dobrá, ala cart restauracia francuzska vynikajuca, odporučam, talianska slaba. Napojovy servis vynikajuci, alkoholicke, nealkoholicke napoje, vynikajuca kava v baroch, vsetko vramci all inclusive. Izba pekna, priestranna, čista, byvali sme nie v hlavnej budove, ale v dvoposchodových budovách s bazenom.
Negativa:pieskova plaz relativne mala, ak je vela ludi su obsadene lehatka, obcas zaspinena voda pri krajoch od rias. Slnecniky male. Slabi animatori.

• Ubytoval(a) sa v júli 2015, cestoval(a) s rodinou
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom

Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi 624andy.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Kallithea alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 2.9 km
Sheraton Rhodes Resort
Č. 14 z 126 v lokalite Mesto Rodos
1 682 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Aldemar Amilia Mare? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Aldemar Amilia Mare

Zariadenie: Aldemar Amilia Mare
Adresa: Kallithea 85100, Řecko (bývalý názov Aldemar Amilia Mare Family Resort)
Telefónne číslo:
Lokalita: Řecko > South Aegean > Dodekanisa > Rodos > Kallithea
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Apartmány Plavecký bazén
Štýl hotela:
Cenový rozsah (za noc): 138 € – 577 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Aldemar Amilia Mare 5*
Počet izieb: 630
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Expedia a Bookgreece.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Aldemar Amilia Mare. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Aldemar Paradise Mare Hotel Kalithea
Aldemar Paradise Royal Mare Kalithea
Aldemar Paradise Royal Mare Hotel
Aldemar Paradise Royal Mare Rhodes

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?