Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Chcete najnižšie ceny hotelov? Ste na správnom mieste. Sledujeme pre vás viac než 200 portálov.

“5 DÔVODOV, PREČO NEPOCHYBOVAŤ O TOM, ČI JE TENTO HOTEL HODNÝ PIATICH HVIEZDIČIEK ... a prečo by som mu pridal aj šiestu” 5 z 5 bublín
Recenzia La Marquise Luxury Resort Complex

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 2 lokality!
4 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 10 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 1. júla 2014
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

-La Marquise nie je iba hotel medzinárodnej triedy, ktorý svojim hosťom ponúka absolútne profesionálny prístup. Je to predovšetkým grécky hotel, ktorý odzrkadľuje skutočného ducha tejto krajiny. Svojich hostí doslova rozmaznáva a necháva ich pocítiť tú pravú „ostrovnú atmosféru“. V tomto hoteli si pravé a nefalšované Grécko vychutnáte na sto percent.
-Či stretnete hotelového poslíčka alebo samotného manažéra, všetci sa k vám správajú úžasne a cítite z nich úprimnosť. Ani raz sme nemali dojem, že sa nachádzame v obrovskom luxusnom rezorte. Gréci jednoducho poskytujú služby svojim spôsobom a dokážu to naozaj skvele.
-Vynikajúce reštaurácie, kde si hostia môžu vybrať zo širokej ponuky jedál medzinárodnej kuchyne, no aj tu uvidíte tradičný grécky spôsob prípravy jedál: Ružičkový kel sa predsa pestuje aj v oblasti Stredomoria. Žiadne jedlo nebolo vyslovene pikantné, to by sme predsa neboli v Grécku. V all-inclusive je zahrnutá široká ponuka nápojov a je tu jasne uvedené, čo máte zadarmo a čo si už musíte zakúpiť. Úplne chápeme, že za značkový alkohol si musia hostia zaplatiť a aj šampanské v Grécku stojí dosť veľa.
Každý večer sme sa šli najesť do reštaurácie L’Etoile na streche hotela. Obsluha nám na stole doslova vykúzlila rôzne chutné jedlá špičkovej kvality. Za to im patrí veľká pochvala. Vďaka nim sme tu zažili naozaj úžasné večery a vždy ich budeme považovať za skvelých hostiteľov. Reštaurácia L’Etoile pre nás predstavovala tú šiestu hviezdičku, ktorú by sme tomuto gréckemu hotelu s radosťou pridali.
-Celý rezort sa nachádzal v nádhernom prostredí. Bývali sme v bungalove s vlastným bazénom (ktorý bol len pre dospelých). Krásne a dokonale čisté izby s terasou a záhradou. Tento luxus a komfort ešte viac dotvárala vôňa lúčnych kvetov a pohľad na stáda oviec a kôz pasúcich sa na vysokých skalách v okolí hotela. Celé dni sme si od rána do večera vychutnávali tichú a pokojnú atmosféru tohto krásneho prostredia. Naše očakávania sa naplnili na sto percent. Ešte aj slnko vyzeralo grécky.
-Piaty dôvod, prečo sa nám rezort La Marquise tak páčil, hovorí skôr o nás, pretože po grécku cestujeme už 25 rokov. Myslíme si totiž, že po takej dobe už túto krajinu aj ľudí v nej celkom dobre poznáme. Zistili sme aj to, že ani najväčší luxus nemôže byť dokonalý, pokiaľ krajinu, do ktorej idete, doslova nemilujete. Destináciou predsa nie je hotel, ale krajina. La Marquise úplne zapadol do našej predstavy o tohtoročnej dovolenke v Grécku. Ďakujeme vám za všetko a nateraz zrejme dovidenia (pretože v Hellas je stále veľa miest, ktoré sa oplatí spoznať).
Danny a Carla Van den Bergh-De Jaeghere z Belgicka

Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi Daniel V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia La_Marquise_Rhodes, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων v zariadení La Marquise Luxury Resort Complex., 3. júla 2014
Dear valued guest,
Thank you so much for taking the time to post your wonderful impressions further your recent holidays at La Marquise Hotel online. There are indeed no words enough to express our gratitude for such encouraging comments.
It will give us an immense pleasure to pass your excellent experience with us on to the various teams who took care of you during your stay. Reviews such as yours are a great motivation to all of us and help us continue striving for only the best service to our dear guests. Thank you once more.
It will be our honor to welcome you back in the future at La Marquise Hotel.
Best regards,

• Najskôr španielčina
  • Najskôr švédčina
  • Akékoľvek
Najskôr slovenčina
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Kallithea alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 1.2 km
Amathus Beach Hotel Rhodes
Č. 9 z 128 v lokalite Mesto Rodos
4.5 z 5 bublín 1 878 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste La Marquise Luxury Resort Complex? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli La Marquise Luxury Resort Complex

Zariadenie: La Marquise Luxury Resort Complex
Adresa: Ammoudes Koskinou, Kallithea 851 00, Grécko
Telefónne číslo:
Lokalita: Grécko > South Aegean > Dodekanisa > Rodos > Kallithea
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Cenový rozsah (za noc): 80 € – 258 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — La Marquise Luxury Resort Complex 5*
Počet izieb: 386
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com, Expedia, Booking.com, Agoda a Bookgreece.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela La Marquise Luxury Resort Complex. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
La Marquise Luxury Resort Complex Hotel Kalithea

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?