Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Skvelý hotel” 5 z 5 bublín
Recenzia Elysium Resort & Spa

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
Elysium Resort & Spa
Na pozícii č. 1 spomedzi 15 hotelov v Kallithei
Regina, Kanada
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Skvelý hotel”
5 z 5 bublín Recenzované: 2. júla 2014
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

Práve sme ukončili náš prvý výlet na Rodos a boli sme ubytovaní v Elysium, ktorý som bez problémov objednal cez Exprediu.

Lokalita:
Lokalitu považujeme za dobrú, umožňujúcu dostať sa ľahko k okoliu. Zastávka autobusu sa nachádza pred hotelom, ale my sme preferujeme prenajať si auto z Sun Rent a Car spoločnosti umiestnenej v hoteli. Prenajali sme si Hyandai I10 za slušnú cenu a vysoko odporúčame, aby si hocikto na tomto ostrove prenajal auto, a tak budete môcť ísť kam len chcete.
Hotel je umiestnený približne 1-20 minút taxíkom od letiska, ktorý nás stál približne 28€. Taktiež to je 1 km od vodného parku a zábavného parku a 10 minút cesty autom od samotného mesta Rodos. 5 km od Faliraki, ktorý stojí za návštevu večer. Výlet odtiaľ do Lindosu akolo 30-40 minút. Ľahko sme sa odtiaľto dostali do Seven Spring a do Motýlieho údolia.

Hotelové izby:
Objednali sme si luxusné izby cez Expedia, ale na naše prekvapenie, našou izbou bol apartmán (zadarmo samozrejme). Izba bola veľká, moderná, dobre udržiavaná, čistá a mala skvelý výhľad na bazén, reštauráciu a more. Bol som veľmi spokojný s izbou.

Jedlo:
Jedli sme len započítané raňajky, ktoré boli vynikajúce a mali sme široký výber jedla. Taktiež som si posledný deň všimol, že nedovolia, aby sa zásoby minuli, dokonca ani pri zatváracej dobe a kúsok prekročili čas 10 hodín ráno. Chceli sme vyskúšať večerné jedlo, ale preferovali sme ísť a jesť na Rodose v starom meste. Ráno skúste ísť pred 9:15, pretože po 9:30 to začína byť pekne plné.

Zamestnanci:
Zamestnanci boli veľmi profesionálni a priateľskí a urobili dobrú prácu, čo sa týka toho, čo som videl, a mali by byť hrdí. Dúfajme, že sú dobre odškodnení a je s nimi dobre zaobchádzané. Všetky upratovačky boli veľmi milé, zamestnanci v reštaurácii boli priateľskí a nápomocní a ľudia na recepcii boli skvelí. Moja snúbenica ochorela kvôli vodnému parku a posledný deň nemohla zísť dole sa najesť, ale jeden zo zamestnancov reštaurácie (Dimitra) bola úžasná a poslala nám jedlo do izby, dokonca nám vybavila doktora, ak by sme potrebovali. Bola veľmi nápomocná a milá! Ďakujeme Dimitra! (vďa od kanadsko- gréckeho chlapa).
Keďže hovorím po grécky, ako sa zdalo, zamestnanci vedia dobre po anglicky. Keď som odišiel, nemali žiaden problém zavolať nám taxík alebo nás nechať vo vestibule pár hodín, ak by sme chceli (nechceli sme) a a nikdy sa nepokúšali dávať nám falošné poplatky alebo niečo podobné. Sun Rent a Car chlapík bol taktiež zdvorilý a nepokúšal sa a neobťažoval nás s nejakými vymyslenými „poplatkami za extra služby“ alebo čosi také, ako som zažil v minulosti pri iných spoločnostiach s prenájmom áut. Celkovo, bol som veľmi spokojný so službami.

Supermarket:
Na miestne sa nachádza malý supermarket. Ceny neboli zlé, hlavne pre hotel a mali dobrú zásobu potrebných vecí. Dve pani, ktoré tam pracujú za pultom, boli tak isto veľmi milé a nápomocné. Ako som už povedal, je tam malé obchodné centrum blízko pri vodnom parku s niekoľkými obchodmi, zahŕňajúc lekáreň a je tam pár veľkých supermarketov po ceste na Rodos, ak by ste potrebovali.

Internet:
Nikdy som tu nešiel na internet, pretože som predpokladal, že to stojí peniaze a nikdy som sa neopýtal, ľutujem, že som to neurobil, lebo to vyzeralo ako by bol zadarmo.. nabudúce.

Bazén/pláž:
Nikdy sme neplávali v bazéne, ale vždy tam plávali ľudia približne do 7 večer alebo tak nejako, a vyzeral dobre. Mali tam chlapíka, ktorý každé ráno strávil 2 hodiny umývaním bazéna, takže je udržiavaný, navyše je tu plavčík. Predpokladám, že sa sem pravdepodobne musíte dostať do 11 ráno, aby sa Vám ušla stolička. Namiesto toho sme uprednostňovali ísť na pláž. Pláž je úžasná s veľmi čistou vodou a pieskom. Hotel udržiava plážové stoličky čisté a sú zadarmo. Často plávam okolo pláže Argos v Grécku a táto pláž bola čistejšia. Nemal som tu svoju potápaciu masku, ale ak by ste ju vy mali, mohli by ste si tu užiť aj zaujímavé potápanie.

Tipy:
Ak ste na Rodose, odporúčam ísť autom, uľahčí Vám to život a môžete si ísť obzrieť miesta v meste. Tento hotel Vám poskytuje prístup k množstvu veciam, takže si len plánujte dni. Pred hotelom je autobusová zastávka, ak by ste ju potrebovali.

Sťažnosti:
Mojou jedinou, ale malou sťažnosťou je, že poháre pre ich čerstvú pomarančovú šťavu by mali byť trošku viac očistené.

Súhrn:
Najlepší kompliment, ktorý môžem dať je:
Moji rodičia idú na Rodos budúci rok a tento hotel im objednám. Ak sa sem s mojou snúbenicou vrátim o rok alebo dva, bez zaváhania sa tu ubytujem.

Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi L D.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia harmony_el, Customer Services v zariadení Elysium Resort & Spa., 30. júla 2014
Dear Valued Guest,

Thank you very much for your detailed review. We are really glad that you enjoyed your stay with us, and that you liked the service provided by our staff. Please rest assured that we will pass to everyone your nice comments. Thank you also for recommending our hotel to your parents. It is really rewarding for our efforts to receive such excellent feedback. Looking forward to welcoming you again in our hotel in the near future.

Kind regards,

• Najskôr francúzština
  • Najskôr nemčina
  • Najskôr gréčtina
  • Najskôr hebrejčina
  • Najskôr čínština (tradičná)
  • Najskôr taliančina
  • Najskôr švédčina
  • Najskôr turečtina
  • Akékoľvek
Najskôr slovenčina
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Kallithea alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 0.4 km
Boutique 5 Hotel & Spa
Č. 1 z 15 v lokalite Kiotari
5.0 z 5 bublín 389 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Elysium Resort & Spa? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Elysium Resort & Spa

Zariadenie: Elysium Resort & Spa
Adresa: Ammoudes Koskinou, Kallithea 851 00, Grécko
Lokalita: Grécko > South Aegean > Dodekanisa > Rodos > Kallithea
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Bezplatné parkovanie Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Cenový rozsah (za noc): 101 € – 312 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Elysium Resort & Spa 5*
Počet izieb: 327
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Agoda, Bookgreece.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Elysium Resort & Spa. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Elysium Resort And Spa
Elysium Hotel Kalithea

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?