“Fantasticke ranajky”

Raštaurácia Jasná
Na pozícii č. 6 spomedzi 21 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Zrecenzované: 1. augusta 2018

Ranajky boli skutocne fantasticke. Velky vyber, aj varianty pre ludi preferujucich zdravy zivotny styl, dostatok ovocia, odstaveneho ovocia, ovsena kasa, vela zeleniny.

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi LubicaS_12.

Zrecenzované: 11. marca 2018

Všetko veľmi chutilo, a bolo všetkého dosť, personál bol veľmi ustretový, hneď nám spojili stoli, keďže nás bolo viac.

1  Poďakujte používateľovi KatkaK122.
Zrecenzované: 15. novembra 2017

Raňajky boli úžasné! Pestrý výber od výmyslu sveta, palacinky pečené priamo pred Vami. Jedine čo sa mi nepáčilo bolo, že som ledva dojedla a čašník mi hneď zobral tanier.

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi _erancsoova.
Zrecenzované: 17. októbra 2017

Reštaurácia zariadená v štýle “Slovenská izba”. Jedlo je chutne a vkusne pripravené. V jedálnom lístku dostatočný výber. Ceny sú vyššie, odpovedajú však lokalite.

Dátum návštevy: október 2017
17  Poďakujte používateľovi Radovan_SVK.
Zrecenzované: 27. apríla 2016

Ranajky su formou svedskych stolov, su naozaj bohate. Priestor restauracie pekny a cisty. Personal mily.

Dátum návštevy: apríl 2016
1  Poďakujte používateľovi Jana_Durcikova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Raštaurácia Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Raštaurácia Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!