“Cesta do Jasnej.”

Riverside Restaurant
Na pozícii č. 7 spomedzi 21 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Opis: špeciality alebo sa nechajte uniesť európskymi delikatesami. Pozdvihnite váš zážitok zo stravovania a navštívte našu reštauráciu

Nikdy viac, obsluha otrasná ( zazeraju akoby ich človek obťažoval). Jedlo veľmi slabé ( paradajková polievka okolo paradajok ani nešla) pečené rebrá studené z vnútra , jasný dôkaz že boli zohrievame v mikrovlnke ,hranolky páchnu po prepalenom oleji. Toto zariadenie žije iba preto lebo je tam jaskyňa kde sa premelie veľa ľudí. Inak by už dávno bolo zatvorené. A na záver iba dodám slovo PREDRAŽENÉ ako v nejakej hotelovej reštaurácii pivo 0,5l 3,20€. Nikdy viac ,neodporúčam.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi norbert1072.

Zrecenzované: 11. júna 2019

Boli sme na tyzdnovom vylete tam ňi v zapadakove kde ani cigy nekupiš ale stretneš Morticiu z Adamsovcov presne v tejto vývarovni. Jedlo bolo pohode, chutilo, občas prilíš veľká harmónia chutí (kyslá polievka je bazdmeg sladká jak džem) alebo polievka bez chuti. Taže chalo pohode. ALE tote porcie by zedla aj anorektička, prípadne tú by aj nasýtilo. Duplu som dostal (aj 3 som pytal aby som sa najedol) ale ma islo rozdrapic od nervu ked tota Morticia rucila o stol talíř a povedala ze rozdelte si. Jak tota mentálmne nedozrelá chudáčka nalievala džús do čapovača ta som si povedal ze ciboa to co je. Jak niesla spinavy tanír tak tote jej hnusne gelove nechty cele ponorila do tatarky. Ani nehovorim jak sa meter korculovala na vode co rozliala, a jak sa triasol pajzel ked rucila dverami. A toten usmievavy buzerant ma svojim nadrzanym usmevom obtazoval cely cas!!!

ale pohode inak

Dátum návštevy: jún 2019
2  Poďakujte používateľovi anonymny.
Zrecenzované: 31. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme využívali počas našeho pobytu v hoteli Riverside ako stravovanie polpenzie. Vychutnali sme si tu však aj jedlo z jedálneho lístka. Všetky jedlá sú uzasné, berú do úvahy aj intolerancie a alergie. Priestor je príjemný, výborné detské ihrisko, východzie miesto na pešiu prechádzku popri potoku k demanovskej jaskyni. Za mna prijemne miesto, jedlo uzasné za primeranú cenu. 5*

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Roam53027158377.
Zrecenzované: 31. októbra 2018

Odporúčam po výlete do Jaskyne Slobody, je to pár minút autom smerom dole. Príjemné prostredie, rýchla obsluha, chutné jedlo - dali sme si halušky a zemiakové placky s grilovaným kuracím a zeleninou. Odporúčam mätový čaj. Prinesú vám ho v pollitrovom sklenenom džbániku, v ktorom sú zaliate čerstvé lístky mäty. Príjemná hudba. Vonku pri reštaurácii je krásne drevené detské ihrisko.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Passenger10257135010.
Zrecenzované: 29. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo fajn,obsluha otrasná, neochotní zamestnaci a veľmi nepríjemní, ani len príbor a servítku vám nedajú, len po vás zazerajú. A pri pokladniť sa dá platiť len kartou a keď chcete platiť hotovosťou musíte čakať na čašníčku ktorá vás obluhovala. A terminál im poriadne nefunguje. Odnesiete si odtiaľto veľmi nepríjemný zážitok a nevychutnáte si dobré jedlo. Treba zmeniť personál!!!!

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi PetraH1886.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Riverside Restaurant, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Riverside Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!