“CIBOA”

Riverside Restaurant
Na pozícii č. 7 spomedzi 21 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Opis: špeciality alebo sa nechajte uniesť európskymi delikatesami. Pozdvihnite váš zážitok zo stravovania a navštívte našu reštauráciu
Zrecenzované: 11. júna 2019

Boli sme na tyzdnovom vylete tam ňi v zapadakove kde ani cigy nekupiš ale stretneš Morticiu z Adamsovcov presne v tejto vývarovni. Jedlo bolo pohode, chutilo, občas prilíš veľká harmónia chutí (kyslá polievka je bazdmeg sladká jak džem) alebo polievka bez chuti. Taže chalo pohode. ALE tote porcie by zedla aj anorektička, prípadne tú by aj nasýtilo. Duplu som dostal (aj 3 som pytal aby som sa najedol) ale ma islo rozdrapic od nervu ked tota Morticia rucila o stol talíř a povedala ze rozdelte si. Jak tota mentálmne nedozrelá chudáčka nalievala džús do čapovača ta som si povedal ze ciboa to co je. Jak niesla spinavy tanír tak tote jej hnusne gelove nechty cele ponorila do tatarky. Ani nehovorim jak sa meter korculovala na vode co rozliala, a jak sa triasol pajzel ked rucila dverami. A toten usmievavy buzerant ma svojim nadrzanym usmevom obtazoval cely cas!!!

ale pohode inak

Dátum návštevy: jún 2019
2  Poďakujte používateľovi anonymny.

Zrecenzované: 31. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme využívali počas našeho pobytu v hoteli Riverside ako stravovanie polpenzie. Vychutnali sme si tu však aj jedlo z jedálneho lístka. Všetky jedlá sú uzasné, berú do úvahy aj intolerancie a alergie. Priestor je príjemný, výborné detské ihrisko, východzie miesto na pešiu prechádzku popri potoku k demanovskej jaskyni. Za mna prijemne miesto, jedlo uzasné za primeranú cenu. 5*

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Roam53027158377.
Zrecenzované: 31. októbra 2018

Odporúčam po výlete do Jaskyne Slobody, je to pár minút autom smerom dole. Príjemné prostredie, rýchla obsluha, chutné jedlo - dali sme si halušky a zemiakové placky s grilovaným kuracím a zeleninou. Odporúčam mätový čaj. Prinesú vám ho v pollitrovom sklenenom džbániku, v ktorom sú zaliate čerstvé lístky mäty. Príjemná hudba. Vonku pri reštaurácii je krásne drevené detské ihrisko.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Passenger10257135010.
Zrecenzované: 29. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo fajn,obsluha otrasná, neochotní zamestnaci a veľmi nepríjemní, ani len príbor a servítku vám nedajú, len po vás zazerajú. A pri pokladniť sa dá platiť len kartou a keď chcete platiť hotovosťou musíte čakať na čašníčku ktorá vás obluhovala. A terminál im poriadne nefunguje. Odnesiete si odtiaľto veľmi nepríjemný zážitok a nevychutnáte si dobré jedlo. Treba zmeniť personál!!!!

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi PetraH1886.
Zrecenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Chuť jedla aj jeho prevedenie bolo naozaj vynikajúce do najmenšieho detailu, taniere sme odovzdali prázdne a boli sme ohromeni úžasnou chuťou avšak čo sa obsluhy týka veľké sklamanie.
Aj keď nás obsluha mala tak povediac pod nosom taniere po dojedeni nám zobrali po 21 minútach (stopovali sme to na hodinkách ), ani raz sa nepýtali či si ešte niečo prosíme naviac,tri krát som si pytala účet a vždy mi povedali treba pýtať u kolegu či kolegyne nakoľko sme už chceli ísť ďalej som sa postavila a sla priamo k pultu že chcem zaplatiť, slečna sa veľmi dotknuto čo vlastne od nej chcem spýtala kde sme sedeli a mam platiť drobnými lebo nerozmiena tak z toho som padla na zadok,platili sme 17,04 eur a dala som jej 20 eur a pytala drobnejsie hmmm keby nás tam bolo 100 ľudí ale vo vnútri sme sedeli len dve rodiny aj napriek tomu mali čas robiť si posmešky zo všetkých hostí na vonkajšej terase. Zhrnutie - dokonale jedlo len tá obsluha pokazila celú radosť z posedenia.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi saska020.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Riverside Restaurant, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Riverside Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!