“Bufet Klobúk”
Recenzia Bufet Klobúk

Bufet Klobúk
Na pozícii č. 13 spomedzi 14 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Zrecenzované: 22. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Bufet Klobúk.... no neviem obsluha neochotná, podráždená, strava zodpoveda kvalite slabej vývarovne. Ano je to podnik kde nemyslia na to či ten zákazník čo k ním príde aj sa niekedy vráti. No my sa nevrátime!!! 15 min sme čakali na zaplatenú stravu ale pred tým nám niekto z obsluhy v šušťákoch chcel zobrať mastnú tácku s pred nosa až na 3x sa nám podarilo vysvetlit chlapovi ze sme ešte nejedli. Keď majú ceny o 300% vyššie ako bežné nákupné stredisko, tak by sa mali aj podla toho správať!!

Poďakujte používateľovi Roman R.

Zrecenzované: 4. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Koliba celkom prijemna, poloha dobra a polievka dobra. Hrozna bola vsak nepriatelska obsluha pana (hadame ze) Klobuka, ktory vital hosti s ponukou na umyvanie riadu. Trapne vtipy o tom ci sme prisli na brigadu. Pan bol drzi a nahanal nas nech uz si vyberieme a diktujeme, napriek tomu, ze v rade necakal nikto dalsi. Halusky neboli bryndzove ale smotanovo tvarohove a okolo bryndze len preleteli. Ked sme ich reklamovali, pan nam zrazu zacal tikat a kricat na nas ci sme sa zblaznili. Nakoniec nam priniesol peniaze a demonstrativne nam povedal, ze sa v tomto zariadeni uz nemame dalej zdrziavat, napriek tomu, ze sme mali plne pohare a taniere. Velke sklamanie. Druhy pan, ktory capoval napoje a roznasal jedlo bol velmi prijemny. Ale uz tam nikdy neprideme.

Poďakujte používateľovi Lucia S.
Zrecenzované: 19. februára 2016

Pekné malebne turistické prostredie a krásne vychádzky pre športa turisiku kde si prídu ľudia na svoje a určite budú spokojný odchádzať z príjemnymi zážitkami a aj športovo unavený.

Poďakujte používateľovi miro621.
Zrecenzované: 1. novembra 2015

Vsetko v poriadku...majitel perfektny, poloha vyborna, doporucujeme. Jedlo vynikajuce, apartman perfektny

Poďakujte používateľovi deadofnight.
Zrecenzované: 21. augusta 2015

Úžasný človiečik nás obsluhoval. Personál na jednotku príjemný človek, veľmi dobé jedlo. Úžasná kapustnica. oplatí sa tam ísť sa najesť.

Poďakujte používateľovi hladka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bufet Klobúk, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Bufet Klobúk? Podeľte sa o svoje zážitky!