“Spokojný hosť ”

Na pozícii č. 1 spomedzi 21 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Romantické, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Príjemná atmosféra, veľmi pekné priestory a hlavne úžasné jedlo a nadpozemské palacinky odporúčam!!!

Poďakujte používateľovi Laco516.

Dvouletej neposeda a 4mesicni miminko s těma jsme to tam zvladli. Uzasna atmosféra. Klidna obsluha a dokonale jidlo. Nejlepší halušky, co jsme v Tatrách ochutnali! Doporucuji rezervaci.

Poďakujte používateľovi Paletka.

Jednoznačne najlepšie jedľo v regióne, fantastické prostredie a obsluha...už sa neviem dočkať na ďalšiu návštevu....

Poďakujte používateľovi michalkurjan.

Táto koliba nám bola odporučená s tým, že ju v žiadnom prípade nesmieme pri návšteve Jasnej obísť a naozaj sme sa presvedčili, že je to výnimočné miesto, kam sa určite oplatì zájsť. Výborné jedlo (moje dieťa sa zamilovalo do rezňa), pitie, personál a celá atmosféra. Ďakujeme, určite sa sem vrátime a budeme odporúčať ďalej!

1  Poďakujte používateľovi Katiika.

Slovami sa atmosféra, obsluha a chute ani nedá opísať. Treba prisť, zažiť a všetko ochutnať. My sme sa kotúlali odtiaľ ako “prasiatka” ‍♂️

Poďakujte používateľovi mmesinko.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!