“Super :-)”

Na pozícii č. 1 spomedzi 21 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!

Vybrali sme sa do Jasnej z Troch studničiek busom, tak sme boli časovo trošku limitovaní a veľmi sme sa potešili, keď sme objavili túto parádu a stihli sme čo to prechutnať. Obsluha príjemná, jedlo bolo neskutočné a milo nás prekvapila aj ponuka naturálnych vín (fľaška nášho obľúbeného pet-nat padla na posedenie a ďalšia s nami cestovala späť na hotel ;-). Dobre to robíte, aj sme na chvíľu zabudli, že sa to v okolí ziaľ začína meniť na stavenisko. Držíme palce!

Dátum návštevy: júl 2019
1  Poďakujte používateľovi DanielaG5098.

Nie som moc na vypisovanie recenzii, ale tejto kolibe som musel napisat recenziu... tak krasne naaranzovane a chudne jedlo sa nevidi na slovensku casto.. kvalita na svetovej urovni..
Dakujeme VIP

Poďakujte používateľovi PeterVarga007.

Super !!!! Vynikajuce jedlo, prijemna obsluha.Velmi rychla obsluha, jedlo uzasne a nadherne dekorovane.

Poďakujte používateľovi BeataVargova.
Zrecenzované: 4. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Uz sme sa dlho chystali. Ako inak kvoli TV programu. Sklamani sme kvalitou jedla urcite neboli, mozem odporucit. Mali sme divinovy gulas a kapustove halusky. Pri medzinarodnych cenach jedal by som vsak ocakaval vychytane aj vsetko detaily. Cibulka z divinoveho gulasu uz dlhsie cakala na svoj moment - nebola chrumkava, pri vonkajsej teplote cca 25°C na terase osvietenej slnieckom bol gulasik uz v polovici uplne studeny, nie vlazny, taky bol na uvod. Ako vravim pri cene 14€ za tanier si to uz treba vsimnut. Osobne nie som fanusikom stravovania typu nalozme im kolko sa do nich zmesti. Prave ten pocit "otravy" mnozstvom jedla po obede kazil cely dojem a to sme mali 2 chody. Na zaver musim zdoraznit ze kvalita jedla bola v poriadku a navstevu odporucam.

Dátum návštevy: júl 2019
1  Poďakujte používateľovi zjnnr.
Zrecenzované: 4. júla 2019

Kolibu sme navštívili na odporúčanie Polreicha, mali sme doslova gastronomický zážitok! Jedlo je tu absolútne perfektné, nájdete tu klasické jedlá ako v kolibe ale aj také špecialitky ale s regionálnych surovín. Dali sme si predjedlo lokšu s bryndzou osmaženou cibuľkou a slaninkou na štýl "pizza", odporúčam všetkými desiatimi ! Pstruh bol najlepší aký som kedy jedla a trhané telacie detto, jednoducho naozaj profi kuchyňa. Priestor koliby je maličký ale príjemný, tradične zariadený. Odporúčam rezervovať si vopred stôl.. Ceny sú trošíčku vyššie ale to je zanedbateľné v porovnaní s tým aké vynikajúce jedlo sme dostali. Gratulujem!

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi IvetFuzik.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!