“Škoda toho prístupu ku zákazníkom ”

Slovenská Koliba Jasná
Na pozícii č. 1 spomedzi 22 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
Zrecenzované: 20. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Jedlo super ale už sa tam nikdy nevrátime. Ten prístup ku zákazníkom je otrasný. To je vidieť aj na odpovediach na recenzie to som ešte inde nezažila takýto prístup. Je to smutné. Dobre si prečítajte text v jedálničku pod menu. Škoda že som to neodfotila:poplatok za človeka ktorý neje 10€,priplatok za obsluhu ak je váš viac, príplatok na hlavu tuším 3€ ak je tam živá hudba atď. Všetko veľmi drzim tónom odprezentovane. Čašník neochotny. Mali sme objednaný čaj a po minúte od objednávky sme chceli vymeniť za pivo. Zevraj už sa nedá. Čaj prišiel po asi 8minutach samozrejme sáčkový takže naozaj by sa nič nestalo ak by ho vymenil za pivo. A takto pristupovali ku všetkému. Chápem ak nechcú vymieňať prílohy (chcela som namiesto hranoliek hocičo iné z lístku) ale da sa to povedať aj slušne a nie tak ze čašník namna pozerá ako na zjavenie a povie Nevymiename! Neochota najvyššej úrovne. Najviac ma zarazila situácia pri vedľajšom stole. 7ludi sedelo pri stole pre horko ťažko 6 ľudí. Mali objednane dve veľké predjedlá lokše, 5jedal, dve fľaše vína a kopec ďalšieho. Ale problém bol ze ten siedmi človek nemal jedlo. Chceli poplatok 10€ za prázdny tanier. Ten pán sedel tak ze ani nemal kde jest pretože stôl bol príliš malý. Čašník neustupne chcel aby si doobjednali alebo zaplatili ďalšie jedlo bez ohľadu na to ze mali dve veľké lokše ako predjedlo. Takže asi takýmto štýlom sa bavia so zákazníkmi. Odporúčam vám trosku prehodnotiť toto správanie. Ľudia si nato veľmi potrpia.

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi SilviaP5378.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia pavoliglo, Majiteľ v zariadení Slovenská Koliba Jasná.Zodpovedané: 25. marca 2019

dobry den,
nezvykneme odpovedat na recenzie, nakolko radi minieme energiu niekde inde v zivote, ale ked vidime aku pracu ste si dala s tvorbou tohto diela, tak radi odpovieme
dakujeme za navstevu a tesi nas, ze vam u nas chutilo
s pozdravom
team koliba jasna

Zrecenzované: 10. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Mali sme rebierka a pirohy a musíme povedať, že boli vynikajúce. Veľmi sme si pochutnali a bolo vidieť, že to bolo pripravené s láskou :-). A keď hlavné jedlo bolo vynikajúce, dezert bol priam famózny - odporúčame šúlance všetkými desiatimi. L&D

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi DanielP12998.
Zrecenzované: 31. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Skvelé jedlo aj obsluha. Odporúčam aj najnáročnejším gurmánom. Poďakovanie pre kuchyňu Starostlivosť dokonalá.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Mat19234.
Zrecenzované: 15. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Netreba sa nechať odradiť prístupovou cestou ani samotnym vonkajším vzhľadom zariadenia. To dôležité je vo vnútri a to ako výbornal kuchyňa tak ešte lepšia obsluha. Jedlá boli chutné, nápadité a hlavne kvalitné. S manželkou sme sa zhodli, že lepšiu obsluhu sme už dlhšie nemali. Pani bola príjemná, usmiata a nevtieravo so znalosťou jedla poradila s výberom. Radi sa sem určite vrátime.

Dátum návštevy: december 2018
1  Poďakujte používateľovi Romanisko.
Zrecenzované: 26. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Ak chcete zažiť prijemné posedenie s praskajúcim drevom v krbe, s príjemnou a usmiatou obsluhou a hlavne veľmi chutným jedlom, neodradí Vás ani "tankodrom" smerujúci ku kolibe, či trošku vyššia cena jedla. Kapacita Koliby síce nie je pre veľký počet hostí, ale to ju práve robí útulnou s príjemnou energiou. Boli sme tam už niekoľkokrát a vždy sa tam radi zastavíme. Dobré jedlo za to stojí. Moja obľúbená je bravčová panenka so zemiakovými slížami a hubovou omáčkou a nadýchané palacinky s džemom a posypané makom. Zase sme si pochutnali. Ďakujeme.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi MonikaK9282.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!