“Ani sme netušili že si tu tak pochutnáme”

Slovenská Koliba Jasná
Na pozícii č. 1 spomedzi 22 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Romantické, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
Zrecenzované: 10. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Mali sme rebierka a pirohy a musíme povedať, že boli vynikajúce. Veľmi sme si pochutnali a bolo vidieť, že to bolo pripravené s láskou :-). A keď hlavné jedlo bolo vynikajúce, dezert bol priam famózny - odporúčame šúlance všetkými desiatimi. L&D

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi DanielP12998.

Zrecenzované: 31. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Skvelé jedlo aj obsluha. Odporúčam aj najnáročnejším gurmánom. Poďakovanie pre kuchyňu Starostlivosť dokonalá.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Mat19234.
Zrecenzované: 15. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Netreba sa nechať odradiť prístupovou cestou ani samotnym vonkajším vzhľadom zariadenia. To dôležité je vo vnútri a to ako výbornal kuchyňa tak ešte lepšia obsluha. Jedlá boli chutné, nápadité a hlavne kvalitné. S manželkou sme sa zhodli, že lepšiu obsluhu sme už dlhšie nemali. Pani bola príjemná, usmiata a nevtieravo so znalosťou jedla poradila s výberom. Radi sa sem určite vrátime.

Dátum návštevy: december 2018
1  Poďakujte používateľovi Romanisko.
Zrecenzované: 26. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Ak chcete zažiť prijemné posedenie s praskajúcim drevom v krbe, s príjemnou a usmiatou obsluhou a hlavne veľmi chutným jedlom, neodradí Vás ani "tankodrom" smerujúci ku kolibe, či trošku vyššia cena jedla. Kapacita Koliby síce nie je pre veľký počet hostí, ale to ju práve robí útulnou s príjemnou energiou. Boli sme tam už niekoľkokrát a vždy sa tam radi zastavíme. Dobré jedlo za to stojí. Moja obľúbená je bravčová panenka so zemiakovými slížami a hubovou omáčkou a nadýchané palacinky s džemom a posypané makom. Zase sme si pochutnali. Ďakujeme.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi MonikaK9282.
Zrecenzované: 20. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Po dlhom case sme sa odhodlali ist naobedovat do koliby. Touto cestou mozem odporucit rebra a aj bryndzove halusky. Bryndzovych halusiek som sa bala, ze nebudu ako ako maminky ale teda, ze boli. Vynikajuce ale vytknem len jednu vec, ze k haluskam sa nepodava kysle mlieko.
Ale kazdopadne odporucam

Dátum návštevy: august 2018
1  Poďakujte používateľovi veronikak2487.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!