“Chutne jedlo”

Na pozícii č. 1 spomedzi 14 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
Zrecenzované: 20. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Po dlhom case sme sa odhodlali ist naobedovat do koliby. Touto cestou mozem odporucit rebra a aj bryndzove halusky. Bryndzovych halusiek som sa bala, ze nebudu ako ako maminky ale teda, ze boli. Vynikajuce ale vytknem len jednu vec, ze k haluskam sa nepodava kysle mlieko.
Ale kazdopadne odporucam

1  Poďakujte používateľovi veronikak2487.

Zrecenzované: 15. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Všetko bolo výborne.. atmosféra, obsluha ale jedlo bolo vysoko nad našimi očakávaniami, hlavne jedla z grilu :) Keď sa niekedy objavíme v tejto lokalite, tak sa vrátime na 120%.

1  Poďakujte používateľovi Machocfc.
Zrecenzované: 10. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Sedliacka polievka bola geniálna. Chuťová vyváženosť a bohatosť bola výnimočná, a to stačilo do základných potravín pridať len trošku bryndze a petržlenovej vňate. Keby sme vedeli, aká veľká bude porcia, bezradne by sme si vyberali ešte dlhšie: všetko vyzeralo super. Pstruh mal tak dobre prepečenú kožu, že môj snúbenec (bývalý kuchár) ju obdivoval ako Sixtínsku kaplnku. Jednoducho milá obsluha, príjemné prostredie (darmo, excesy developerov nemožno ovplyvniť) a skvelé jedlo za primeranú cenu (kvalita a množstvo). Vrátime sa!

1  Poďakujte používateľovi LenkaK494.
Zrecenzované: 8. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo, obsluha i štýlová koliba výborné. Okolie pripomína stavenisko ale to už nie je chyba koliby...

1  Poďakujte používateľovi Marián M.
Zrecenzované: 13. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Slovenska Koliba v Jasnej nikdy nesklamala..na poslednej navsteve som neodolala piroham s tvarohom,kôprom a špenatom.. nemam co vytknut .. boli vynikajuce..prijemne prostredie,personal aj atmosfera su uz samozrejmost
Dakujeme
Prajem Kolibe vela spokojnych zakaznikov

Poďakujte používateľovi BibianaM178.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!