“Jednoducho famózne”

Na pozícii č. 1 spomedzi 14 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
Zrecenzované: 10. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Sedliacka polievka bola geniálna. Chuťová vyváženosť a bohatosť bola výnimočná, a to stačilo do základných potravín pridať len trošku bryndze a petržlenovej vňate. Keby sme vedeli, aká veľká bude porcia, bezradne by sme si vyberali ešte dlhšie: všetko vyzeralo super. Pstruh mal tak dobre prepečenú kožu, že môj snúbenec (bývalý kuchár) ju obdivoval ako Sixtínsku kaplnku. Jednoducho milá obsluha, príjemné prostredie (darmo, excesy developerov nemožno ovplyvniť) a skvelé jedlo za primeranú cenu (kvalita a množstvo). Vrátime sa!

1  Poďakujte používateľovi LenkaK494.

Zrecenzované: 8. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo, obsluha i štýlová koliba výborné. Okolie pripomína stavenisko ale to už nie je chyba koliby...

1  Poďakujte používateľovi Marián M.
Zrecenzované: 13. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Slovenska Koliba v Jasnej nikdy nesklamala..na poslednej navsteve som neodolala piroham s tvarohom,kôprom a špenatom.. nemam co vytknut .. boli vynikajuce..prijemne prostredie,personal aj atmosfera su uz samozrejmost
Dakujeme
Prajem Kolibe vela spokojnych zakaznikov

Poďakujte používateľovi BibianaM178.
Zrecenzované: 12. júla 2018

Veľmi nás teší, že sme pri našich potulkách Liptovom objavili vynikajúcu slovenskú reštauráciu Koliba Jasná.Potešila nás výborná kuchyňa, bryndzové halušky tejto vynikajúcej kvality sme neochutnali už roky. Výborná družná atmosféra vo vnútri Koliby už len umocnila náš perfektný kulinársky zážitok, skrátka a jednoducho, toto sa na Liptove perfektne podarilo a my sme za to vďační.
Ďakujeme Vám, prídeme určite znovu a bola by fakt veľká škoda o Vás mlčať !
Koliba Jasná - made in Slovakia !

1  Poďakujte používateľovi 982apartmanm.
Zrecenzované: 11. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Roky chodíme do Jasnej a zastavíme sa aj na obed v tejto kolibe. Minulý rok na začiatku septembra nás mali problém obslúžiť, že je už po sezóne a majú len mrazené pirohy a rezeň a tento rok mali na začiatku júla tiež len mrazené pirohy...a ceny ako na Chopku. Myslím, že už skončíme s návšťevou takých podnikov, kde človek čaká za svoje peniaze aj adekvátne služby.

4  Poďakujte používateľovi 191beka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kolibajasna, Majiteľ v zariadení Slovenská Koliba Jasná.Zodpovedané: 14. júla 2018

:-))))))....nezvykneme odpovedat na recenzie i ked kazdeho nazoru si vazime... prajeme vam vela stastia na ceste vasou zivotnou ulitou.... p.s. ak mate chut kontrofntovat tuto hlupost co tu pisete kludne mi zavolajte na 0911414767 s pozdravom pavol iglo majitel

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!