“Neodporúčam”

Na pozícii č. 1 spomedzi 14 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
Zrecenzované: 11. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Roky chodíme do Jasnej a zastavíme sa aj na obed v tejto kolibe. Minulý rok na začiatku septembra nás mali problém obslúžiť, že je už po sezóne a majú len mrazené pirohy a rezeň a tento rok mali na začiatku júla tiež len mrazené pirohy...a ceny ako na Chopku. Myslím, že už skončíme s návšťevou takých podnikov, kde človek čaká za svoje peniaze aj adekvátne služby.

4  Poďakujte používateľovi 191beka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kolibajasna, Majiteľ v zariadení Slovenská Koliba Jasná.Zodpovedané: 14. júla 2018

:-))))))....nezvykneme odpovedat na recenzie i ked kazdeho nazoru si vazime... prajeme vam vela stastia na ceste vasou zivotnou ulitou.... p.s. ak mate chut kontrofntovat tuto hlupost co tu pisete kludne mi zavolajte na 0911414767 s pozdravom pavol iglo majitel

Zrecenzované: 19. júna 2018

Aj keď veľkosťou skôr menšia reštaurácia, ale jedlo fantastické, typické slovenské, výborná obsluha, najlepšie varené vínko, aké sme doteraz pili. Odporúčam rezerváciu vopred. Určite ešte zopakujeme návštevu.

1  Poďakujte používateľovi Iginko.
Zrecenzované: 7. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Aj po lyziarskej sezone sa tu da ako vzdy velmi dobre najest. Ku tradicnej porcii halusiek aj pstruha na masle. Vsetko presne podla nasich predstav.

Poďakujte používateľovi raduzd2017.
Zrecenzované: 27. marca 2018

Koliba, kde vraj svoju pečať vtlačil známy český šéfkuchár. Zážitkom bola už len cesta ku kolibe cez developerom a víchricou zdevastovanú dolinu.
Na úvod trochu rozpakov - obsadený jeden stôl a obsluha špekulovala, kde nás posadiť. Lyžiarske oblečenie asi dostatočne neevokovalo, že sa bude jednať o krátku návštevu. Ušiel sa nám asi najhorší stôl, hneď pri dverách, ktoré boli sústavne pootvorené.
Interiér štýlovo a vkusne zariadený. So stravou sme nešpekulovali, klasické slovenské jedlo hneď po haluškách, nedá sa ani pokaziť. Trochu by som zvážil množstvo zeleninovej oblohy, ani pán šéfkuchár z Česka to nepreferuje. Obsluha rýchla, príjemná, trochu odmeraná.

Poďakujte používateľovi IgorRybar.
Zrecenzované: 11. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Nenechajte si ujsť návštevu tejto koliby v Jasnej, varia výborne a chutne. Útulné a pekné miesto, obsluha milá a ochotná. Výber nápojov je tiež slušne. Odporúčam každému. Rada sa sem vrátim aj o rok.

Poďakujte používateľovi Renki T.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!