“Vybornee”

Na pozícii č. 1 spomedzi 14 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
Zrecenzované: 19. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Utulne miestecko s vybornyym jedlom a obsluhou. Vzdy ako bude mozne sa urcite vratime. Potesili ste nase gurmanske duse. Dakujeme.

Poďakujte používateľovi OliverM2463.

Zrecenzované: 13. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Už teraz sa tešíme na ďalšiu návštevu Koliby. Skvelá obsluha, úžasné jedlo, príjemná atmosféra. V Jasnej nie je žiadna lepšia reštaurácia.

Poďakujte používateľovi Erika B.
Zrecenzované: 24. júla 2017

vybrali sme si z ponuky klasiku bryndzove halusky a aktualnu ponuku na jedalnom listku -ravioly resp. pirozky plnene ricottou, spenatom navrch posypane ovcim syrom robene "home made" ako povedala casnicka :) Tato informacia ma trochu zarazila, bo sa zdalo akoby halusky robene home made neboli ;)
Obe jedla boli dost slane. Este sme mali palacinky s lekvarom. Tie boli vyborne, ale pri nestandardnom ulozeni na taniery sa jedna vyrazne potrhala, co stratilo uplne efekt, o ktory pri tom predpokladam islo. Obsluha super, jedlo podla nas standard.

Poďakujte používateľovi sonnayh.
Zrecenzované: 7. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Odporucam rebierka naozaj boli dobre. Dcérka si dala palacinky ktoré boli tiež výborne. Domácka príjemná atmosféra.

Poďakujte používateľovi PatrikPatrik.
Zrecenzované: 26. júna 2017

Zasita kolibka,ale opatilo sa ju pohldat, jedlo bolo vy-bor-ne! Vyskusali sme toho viac, od fazujlovej polievky cez rezniky az po grilovane telacie a na nicom sme nenasli chybu.
Dievcence casnicky boli velmi mile a trpezlive aj k detickam,ktore dost vymyslali a menili svje chute za pochodu:) Dufam,ze sa udrzia,rada sa tam znovu zastavim.
aaaaa myslim ,ze Polreich im dal 3 hviezdicky za vyborneho pstruha:))
Vyskusajte, dobru chut...

Poďakujte používateľovi Alicka7.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!