“Rozhodne doporucuji”

Na pozícii č. 1 spomedzi 12 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
Prispievateľ úrovne 4
19 recenzií
7 recenzií reštaurácie
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 bodov za pomoc
“Rozhodne doporucuji”
Recenzované: 16. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Neuveritelne mila obsluha, jidlo vyborne, prostredi stylove, muzika prijemna... ceny mirne vyssi ale k tomuto gurmanskemu zazitku myslim odpovidajici. Jedine negativum je vyrubane okoli ktere vypada jako staveniste, za coz bohuzel nemuze provozovatel restaurace ale nejaky penezchtivy developer ktery z tater dela tatransky new york.. nezbyde nez uz jen vzpominat.. ale vratme se ke kolibe - urcite doporucuji!!

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi ADV O.
Napísať recenziu

1 recenzia
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“úžasne”
Recenzované: 9. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Nádherná tematická kolibka v srdci ešte krajšieho prírodného prostredia. Ako prvé nás pekne milo privítal a uviedol personal. Pani čašníčka nám velmi ochotne pomohla odsunúť stôl
aby sme sa mohli usadiť aj s kočíkom. Naďalej sa o nas velmi pekne starala :) potom prišlo na rad jedlo ktoré bolo úchvatne. Kuchyňa používa moderne trendy úpravy jedál napr. sous-vide. Jedla su trefne do každého detailu dochutené a chute sú výrazne. Vrátili sme sa aj o dva dni a tak isto ako 1. krát bolo všetko vynikajúce. Porcie velke. Úžasne miesto, ktoré nas obohatilo bohatým kulinárskym umením. Vždy ked pojdeme okolo velmi radi sa tu zastavíme:)))

Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi sonam793.
Prispievateľ úrovne 1
3 recenzie
3 recenzie reštaurácie
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Ozajstna koliba ako ma byt”
Recenzované: 9. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Navstivili sme tuto restauraciu na zaklade kladnych hodnoteni a navyse aj bola po ruke. Hned pri vstupe nas ocarila prijemna tradicna kolibovska atmosfera s ludovou hudbou a posedenim s kozusinami s patricnou vyzdobou vsade naokolo. Obsluha mila, ustretova. Jednoduche menu zopar jedal, vsetko na slovensky sposob iba potvrdilo kvalitu a cerstvost. Odporucam.

Užitočné?
Poďakujte používateľovi miroslava c.
Košice, Slovensko
Prispievateľ úrovne 2
7 recenzií
4 recenzie reštaurácie
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 bodov za pomoc
“Sklamanie”
Recenzované: 5. marca 2017

Po hodnoteniach, ktoré sme na Slovenskú kolibu v Jasnej čítali, sme čakali halušky v špičkovej kvalite. Popravde, neboli boh-vie-čo :-(

• Navštívené v februári 2017
Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi romaroma2015.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia pavoliglo, Vlastník v zariadení Slovenská Koliba Jasná., 7. marca 2017
ta co zrobite ale to mate svatu pravdu...zial my nie sme haluskaren to mozte videt uz z nasho listka ze mame len to co ozaj musime ....a mame ich len preto, ze slovac by zas pindala preco ich nemame ak by sme ich nemali
jednoducho az budete raz v jasnej, tak vas rad oboznamim s problematikou varenia halusiek v tak mini prevadzkarnach ako je ta nasa....a potom mi date isto za pravdu...
my o tom velmi dobre vieme , zial ani najvacsi kuchar sveta to nezmeni pokial, nasa kuchynka bude kapacitne a technologicky na tom tak ako je...nie na darmo vravime kazdemu slovakovi uvar si halusky doma tu si daj nieco co si doma sotva uvaris....
fakt na halusky musite chodit do haluskarni kde su na to technologicky a priestorovo vybaveni ale nie do toho nasho vigvamu....tym nechcem samozrejme povedat ze tam bol nejaky blaf mali ste tam domacu slaninu bryndzu z bio farmy vazec a zemiak aky dodavatel dodal najskor holandsky lebo na slovensku uz nasich neit....a ovarovu vodu....len tu finalizaciu my si musime prisposobit a potom zial nebudu nikdy chutit ako ked si ich doma v "realnom" case zamiesate....k nam sa viac chodi zial vlastne mozno aj vdakabohu na vsetky ostatne speciality....tak asi tolko s pozdravom ostavam
1 recenzia
“Lokalna slovenská gastronómia tak ako by mala vyzerať”
Recenzované: 29. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Neskutočne,výborné pivo,výborné jedlo a odporúčame zákusok čokoládové mousse ...obsluha špičková,veľká pohoda,domaca atmosféra.Toto je ta NAŠA kuchyňa !

Navštívené v januári 2017
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Martin R.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!