“Sklamanie”

Na pozícii č. 1 spomedzi 12 Reštaurácie v Demänovskej Doline
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Stredoeurópske, Pouličné jedlo
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Na úpätí svahov pod Chopkom Vás srdečne privíta a teplom svojho krbu zahreje tradičná horská koliba Jasná. V jej útulných priestoroch si nájde svoje miesto cca 40 zákazníkov, ktorí si užijú klasické liptovské špeciality a hlavne dobrú domácu kuchyňu!
Košice, Slovensko
7 recenzií
4 recenzie reštaurácie
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 bodov za pomoc
“Sklamanie”
Recenzované: 5. marca 2017

Po hodnoteniach, ktoré sme na Slovenskú kolibu v Jasnej čítali, sme čakali halušky v špičkovej kvalite. Popravde, neboli boh-vie-čo :-(

• Navštívené v februári 2017
Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi romaroma2015.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia pavoliglo, Vlastník v zariadení Slovenská Koliba Jasná., 7. marca 2017
ta co zrobite ale to mate svatu pravdu...zial my nie sme haluskaren to mozte videt uz z nasho listka ze mame len to co ozaj musime ....a mame ich len preto, ze slovac by zas pindala preco ich nemame ak by sme ich nemali
jednoducho az budete raz v jasnej, tak vas rad oboznamim s problematikou varenia halusiek v tak mini prevadzkarnach ako je ta nasa....a potom mi date isto za pravdu...
my o tom velmi dobre vieme , zial ani najvacsi kuchar sveta to nezmeni pokial, nasa kuchynka bude kapacitne a technologicky na tom tak ako je...nie na darmo vravime kazdemu slovakovi uvar si halusky doma tu si daj nieco co si doma sotva uvaris....
fakt na halusky musite chodit do haluskarni kde su na to technologicky a priestorovo vybaveni ale nie do toho nasho vigvamu....tym nechcem samozrejme povedat ze tam bol nejaky blaf mali ste tam domacu slaninu bryndzu z bio farmy vazec a zemiak aky dodavatel dodal najskor holandsky lebo na slovensku uz nasich neit....a ovarovu vodu....len tu finalizaciu my si musime prisposobit a potom zial nebudu nikdy chutit ako ked si ich doma v "realnom" case zamiesate....k nam sa viac chodi zial vlastne mozno aj vdakabohu na vsetky ostatne speciality....tak asi tolko s pozdravom ostavam
Napísať recenziu

• Najskôr španielčina
  • Akékoľvek
Najskôr slovenčina
1 recenzia
“Lokalna slovenská gastronómia tak ako by mala vyzerať”
Recenzované: 29. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Neskutočne,výborné pivo,výborné jedlo a odporúčame zákusok čokoládové mousse ...obsluha špičková,veľká pohoda,domaca atmosféra.Toto je ta NAŠA kuchyňa !

Užitočné?
Poďakujte používateľovi Martin R.
8 recenzií
5 recenzií reštaurácie
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Pekne”
Recenzované: 22. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo dobre, urcite sa oplati tam ist. Je to malicke - odporucam rezervaciu vopred. Nebolo co vytknut...jedine mozno obsluha mohla byt trochu energickejsia, ale to je skor vec vkusu.

Užitočné?
Poďakujte používateľovi Dana J.
1 recenzia
“Gurmanske zažitky”
Recenzované: 21. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Slovensku kolubu odporucam kazdemu kto ma rad pohodu a vyborne jedlo.zazili sme to co sme ocakavali.skvelu rodinnu atmosferu.obsluha je velmi mila stale usmievava proste tak ako to ma bit.v kolibe plati stare nas zakaznik nas pan.proste skvele.jedlo to je gurmansky orgazmus nic lepsie sme nejedli.ako sa hovori nebičko v papulke.majitel skveli pohodovy clovek ktoreho zaujima zakaznik a hlavne spokojnost zakaznika.klobuk dole pred vsetkymi ktori tam pracuju vidno ze robia to co ich bavy.dakujeme za skveli gurmansky zazitok a viem ze sme tam neboli posledny krat.

Poďakujte používateľovi borokucmerka.
7 recenzií
7 recenzií reštaurácie
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Príjemná voľba nedaľeko zjazdovky;)”
Recenzované: 19. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemná obsluha, maličký, ale zato veľmi útulný priestor s krbom uprostred. Veľmi chutné jedlo s primeranou (vyššou) cenovou reláciou vzhľadom na to, že sa nachádza uprostred najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku:). Odporúčam teľacie lýtko s hubovým rizotom a jelení guláš! :)))

Užitočné?
Poďakujte používateľovi Patrik V.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenská Koliba Jasná, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Slovenská Koliba Jasná? Podeľte sa o svoje zážitky!